Anahtarı Kaybettik

filo67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anahtar kayboldu. Yedek kullanıyorum. Uzaktan kumada ve anahtarı yenilemek masraflımıdır?.Servis yada piyasada çıkarabilirmiyiz..

Son düzenleme:

metehanaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Yedek anahtarınızla dışarda bu işi yapan anahtarcılara giderseniz immobilizer dahil anahtar kopyalama yapıyorlar iyi bir yer bulmak önemli, servistekinden daha ucuz maliyetle halledebilirsiniz. Ayrıca aracınızın kaskosu varsa bazı kasko paketleri anahtar kayıplarını karşılıyor onu da araştırmanızı tavsiye ederim

filo67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Yedek anahtarınızla dışarda bu işi yapan anahtarcılara giderseniz immobilizer dahil anahtar kopyalama yapıyorlar iyi bir yer bulmak önemli, servistekinden daha ucuz maliyetle halledebilirsiniz. Ayrıca aracınızın kaskosu varsa bazı kasko paketleri anahtar kayıplarını karşılıyor onu da araştırmanızı tavsiye ederim
Teşekkür ederim. Bugün bakayım..Burası küçük bir yer ama araştıracağım..(Edremit/Balk.)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anahtar kayboldu. Yedek kullanıyorum. Uzaktan kumada ve anahtarı yenilemek masraflımıdır?.Servis yada piyasada çıkarabilirmiyiz..

Servis maliyetleri yuksek olur ama butcenize uyarsa her iki anahtari yenileyerek kodu degistirmekte fayda var. Kaybettiginiz anahtar hala aktif durumda. Allah korusun biri bulsa gelip alir aracinizi hic zorlanmadan goturebilir. Guvenlik sebebi ile her iki anahtari yenileyerek kodu degistirmeniz daha saglikli olur. Bu sayede sizdeki anahtar ve kaybolan anahtarin bir hukmu kalmaz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maxilyanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
200 tl gibi dışarda yapılır.servis 350 400 gibi alıyordu bir yıl önce.çinden otuz tl ye getirttim.50 tl ye kodlatmıştım