Android Auto Coolwalk

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba.

Samsung S10+ telefonuma (Android 12 yazılım sürümü, root yok, AA Sürümü: 8.6.6250) yaptığım en son android auto güncellemesinden sonra, Android Auto Coolwalk benim telefonumda da çalışmaya başlamıştı. Bunu bir short video ile paylaşmıştım.

( https://youtube.com/shorts/jNEPK_zw6T0)

Yine Beta üyeliği olmayan bir Samsung A51 telefona, Android Auto güncellemesini Google Play Store üzerinden yaptım. Yaptığım güncelleme, S10+ telefona yaptığım ile aynıydı (versiyon 8.6.6250). Ancak Samsung A51'e Google Playstore üzerinden yaptığım Android Auto güncellemesi sonrası Coolwalk çalışmadı (Samsung S10+'ta çalışmıştı).

Bu durum şunu ortaya çıkardı;
ANDROID AUTO COOLWALK, EN SON ANDROID AUTO GÜNCELLEMESİ TELEFONA YÜKLENSE DAHİ AÇILMAYABİLİYOR.

Bu videoda, Android Auto güncellemesi yapıldığı halde COOLWALK çalışmayan telefonlarda, COOLWALK özelliğinin nasıl aktive edileceğini, aktivasyon için hangi işlemleri yapmanız gerektiğini, Coolwalk aktive edildikten sonra COOLWALK ana menüsü ve UYGULAMALAR menüsü arasında geçiş problemi yaşayanlar için bu durumu nasıl düzelteceklerini ve de "Görev Çubuğu Widget'ları" ayarının kapatılıp açıldığında araç ekranında olanları detaylı olarak tarif ettim.

Bu videoda uygulanan işlemlerin aynısını veya benzerini yapmak, yaparken meydana gelebilecek sorunlar, yazılım ve dosyaların indirilmesinde oluşabilecek zarar ve güvenlik açıkları, bu işlemleri yapan veya 3. kişilere yaptıran kişilerin sorumluluğundadır.

İyi seyirler.

Son düzenleme: