Android Auto Hk.

pambucakli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar 2016 Talisman sahibiyim. Yazılım sürümü: 7.0.24.166. Android telefonu bağladığım zaman hiç bir şey belirmiyor, android auto butonu vs. Acaba bir özellik mi aktif edilmesi gerekiyor? Yoksa android telefonun Yazılım versiyonu, arabanın sistem Yazılım versiyonu vs birer etken midir ?

Değerli yardımlarınız için teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Öncelikle aracınızı güle güle kulanın. 2016 modellerde android auto özelliğinin açılması gerekiyor. Bu işten anlayan birinden destek almanızı tavsiye ederim ama bu işlere yatkınsanız Talisman fenomenimiz Hakan HEH beyin videoları size yol gösterecektir.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhabalar 2016 Talisman sahibiyim. Yazılım sürümü: 7.0.24.166. Android telefonu bağladığım zaman hiç bir şey belirmiyor, android auto butonu vs. Acaba bir özellik mi aktif edilmesi gerekiyor? Yoksa android telefonun Yazılım versiyonu, arabanın sistem Yazılım versiyonu vs birer etken midir ?

Değerli yardımlarınız için teşekkür ederim

Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

pambucakli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Ankara hocam. Ayrıca bu teyp yazılımını yetkili servis dahil hiç bir yere güncelletemiyorum çok riskli biz yapmıyoruz diyorlar. Yetkili servis nasıl bunu der anlamıyorum. Sizin videolar ile yapayım diyorum ama yanlış bir işlem yapmaktan korkuyorum.