Android Auto Üzerinden Root'suz Youtube, IpTV ve Telefondaki Videoları İzleme

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba.

Android auto üzerinden, telefonunuza ROOT işlemi yapmadan youtube ve IpTv izleme ile Telefonunuzdaki video dosyalarını arabanızın ekranına yansıtabileceğiniz 3 uygulamayı anlattığım videoları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu uygulamalar pro üyelik alınmadığı taktirde hareket halinde izlemeye izin vermiyor.Pro üyelik 5 euro civarı idi.Şu anda ne kadardır bilmiyorum. Ancak ben uzun süredir pro üyelikle kullanmaya devam ediyorum.Zaman zaman android auto güncellemelerinden olumsuz etkilense de geliştirici güncellemelerle bu olumsuzlukları hep düzeltti.

Bu paralı uygulamalar dışında ücretsiz uygulamalar da var. Ancak onların çoğu android auto versiyon güncellemeleri sonrası artık yüklenemiyor.

İyi seyirler.

Renault aracınızda Youtube premium gibi reklamsız youtube izlemeye yarayan uygulama (CARTUBE):

Renault aracınızda IPTV Kanallarını izlemeye yarayan uygulama ön tanıtım videosu (IPCARTV):

Renault aracınızda IPTV kanallarını izlemeye yarayan uygulama (IPCARTV):

Android Auto Uygulamasının otomatik güncellemesi nasıl engellenir?:

Telefonunuzdaki Video Dosyalarını Aracınızın Ekranına Yansıtmaya Yarayan Uygulama (Local Video Player):

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İleriki zamanda Fermata auto'nun nasıl yüklenebileceğinin tarifini de yapacağım.
Halihazırda Fermata Auto, android auto'da çalışmıyor.Yüklemenin bir yöntemi var.Yöntem de telefona root işlemi yapmak gerekmiyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba.

Yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi, Android Auto'nun güncellenmesi neticesinde artık kullanılamayan Fermata Auto'nun tekrar yükelenerek Android Auto üzerinden kullanılabilir hale getirildiği yöntemi bir video ile tarif ettim.
İyi seyirler.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinzie sağlık Hakan bey , paylaşımınız için teşekkürler .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sağolun Erdal Bey. Rica ederim.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Befe Üstadım, elinize sağlık çok güzel olmuş. Tebrikler.:bravo

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Teşekkür ederim.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Arkadaşlar, Befe Üstadın anlatımları doğrultusunda bende cep telefonuma Kinginstaller uygulaması üzerinden Fermata Auto uygulamasını yükledim ve Android Auto V-7.7.622.134 ile başarıyla kullanıyorum. Youtube, müzik dinleme, internete bağlanma gibi özellikleri çalışıyor. Tekrar teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar, Befe Üstadın anlatımları doğrultusunda bende cep telefonuma Kinginstaller uygulaması üzerinden Fermata Auto uygulamasını yükledim ve Android Auto V-7.7.622.134 ile başarıyla kullanıyorum. Youtube, müzik dinleme, internete bağlanma gibi özellikleri çalışıyor. Tekrar teşekkürler.

Rica ederim. Güle güle kullanın.