Android İçin Navigasyon Programı

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Samsung Galaxy S3 ve Note 2 için bildiğiniz ücretsiz, düzgün ve kullanımı kolay bir navigasyon programı var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum :eyv

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun süredir kullanmıyorum android fakat crack dosyalı kullandığım bir program vardı full olarak kullanıyordum. eve geçince bakayım crack dosyası duruyorsa haber veririm.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SYGİC programını kullandım ayıntıları ve görüntüleri süperdi.Full bulabılırsen denemeni öneririm..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede sygıc kullanıyordum en ıyı o mehmet bence başka arama şimdi baktım ama silmişim . sen bir netten bak bende araştırıcam

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bendede sygıc kullanıyordum en ıyı o mehmet bence başka arama şimdi baktım ama silmişim . sen bir netten bak bende araştırıcam
şu anda onu kullanıyorum ama çok detaylı gibi gelmedi yazlığa giderken açtım mekan ismini yazmama rağmen bulmadı ayrıca denem sürümüydü ya bi güncelleştirme yapmak lazım hemde full hale getirmek lazım bi deneyim bunları başka programı önerisi olan var mı ? :D

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sygic en iyisidir. Çeşme de ara sokakları bile buldu.

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iGO yu deneyebilirsin ben kullanıyorum memnunum

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bende bir ara igo denedim fena değildi ama deneme sürümüydü full versiyon tat verecektir sanıyorum yinede konudan epey uzak kaldım kaç zaman yeni çıkanlara göz atmakta fayda var:eyv

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben eski telefonum galaksy acede igo kullandım oldukça memnundum. nette çok rahat bi şekilde full halini bulabilirsiniz. denemenizi öneririm

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ben "nişanlı" programını kullanıyorum. tek sorun hala "şuradan, buradan dön" demekte ısrar etmesi ya da parmakla göstermesi :aytuğ sağ-sol terimlerini yükleyemedim henüz sistemine:) 3 dil seçeneği mevcuttu işaret diliyle 4 oldu hihi

şaka bir yana, ücretsiz android'e uygun bir program varsa benim de işime yarayacak ve kesinlikle daha güvenli olacaktır:D