Anıl ve Mert Siteyi önerdiniz Siz nerdesiniz abi ya !

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anıl muhtemelen megane 3 coupeli arkadaşımız ...

meganeankara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşbulduk arkadaşlar :) bayadır katılımım oluo foruma ama o arkadaşlara bi denk gelemedim...furious sen değildin yaw :) onlarında coupesi vardı

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu akşam beraberdik...

anlcgty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burdayız abi ya sen biraz geç geldin siteye :) mertle beraber karsılastık arkadaslar biz önermiştik :) bu arada bende yeni sayılırım burda karısıyor sanırm :) ANL 36 benim plaka diğer arkdasın 49du sonu hatırladığım kadarıyla:) bu aksam onur abilerle beraberdik onlarlada tanıstım. ins. sık sık toplanırız daha daha çok kişiyle :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burdayız abi ya sen biraz geç geldin siteye :) mertle beraber karsılastık arkadaslar biz önermiştik :) bu arada bende yeni sayılırım burda karısıyor sanırm :) ANL 36 benim plaka diğer arkdasın 49du sonu hatırladığım kadarıyla:) bu aksam onur abilerle beraberdik onlarlada tanıstım. ins. sık sık toplanırız daha daha çok kişiyle :)
Forumda Anıl'da çok Mert'te hatlar karıştı galiba...:D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi forumda sanırım 4 anıl var lakaplarımızla hitap edek karısmaması acısından :D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aileye hoşgeldin...

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abı bende burdayım her msja yazıorum ben hafta ıcı babaannemde kalıor bı mudden net yok orada sıteye fazla gıremıorum ama bende burdayım :) ayrıca abı sen nıye mert dıosun ya vuv de gec:D ayrıca abı hosgeldın aıleye aktıf olman dılegıyle