Ankara Antalya yol güzargahı

DİJİTAL

Yasin KARADERILI, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar herkese hayırlı günler hayırlı işler nasip olursa yirmisinde ailecek kangomuzla antalyaya yola çıkacaz yolda konaklama yerleri mesire yerleri görülmesi gereken yerler hakkında tavsiyelerinizi alıyım dedim sabah erkenden yola çıkıp köroglu belinde kahvaltıyı yaparım genelde gezerek mola vererek akşm ustu antalyaya inerim ama bu sefer rota dışına çıkıp tavsiyelerinize göre bi rota çizmek niyetindeyim

DİJİTAL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada özellikle tatlı kavurma tavsiyelerinze ozel alak gösterecegimide ekleyeyim :çak

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Afyon Kolaylı dinlenme tesisinde bir mola verin güzel yer.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kolaylı dışında bir yer yok benimde önerebielceğim

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar herkese hayırlı günler hayırlı işler nasip olursa yirmisinde ailecek kangomuzla antalyaya yola çıkacaz yolda konaklama yerleri mesire yerleri görülmesi gereken yerler hakkında tavsiyelerinizi alıyım dedim sabah erkenden yola çıkıp köroglu belinde kahvaltıyı yaparım genelde gezerek mola vererek akşm ustu antalyaya inerim ama bu sefer rota dışına çıkıp tavsiyelerinize göre bi rota çizmek niyetindeyim
Hayırlı yolculuklar abi

unicorn64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ana rotanız nedir? Arkadaşlar afyon demiş ama ankara-konya-seydisehir-manavgat-antalya şeklinde de gidilebilir. Konya ya kadar yol gayet iyi zaten. Seydişehir e kadar da cogunlukla duble yol. Sonrası da yine duble yol, biraz virajlı ama bana göre keyifli bir yol.

Seydişehir de Tınaztepe mağarası görmeye değer. Yaklaşık 1 km uzunlukta ve sonunda da kocaman bir kuyu var, muhtemelen su vardır şuan.

Afyon yoluna göre daha yeşillikli bir güzergah, istenirse seydisehir den sonra da ana yoldan degil de biraz iceri girip Gidengelmez dağlarının yesilliginde yol alınabilir. Şu an ismini hatırlayamadım ama magaralar veya gezilip görülecek yerler var bu rotada.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DİJİTAL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konya uzerinden gittim daha önce yemyeşil dediginiz gibi harika ama bu sefer afyon uzerinden gidecem ve internette bi güzargah yaptım afyon degilde emirdagı uzerinden eber gölünün kenarından gidecem bakalım dönüşte resimleri yuklerim buraya