Ankara Auto Body mangal organizasyonu

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat abi yazdığın şey ile bir anda haklı konumdan haksız konuma düşmüş oluyorsun, biz sana akıl verecek değilsin, sonuçta bizden büyüksüz saygımızda var eyvallah ama abi bu yazdığını ilk baş bende ayıpladım maalesef, ayıba ayıpla mı karşılık vericeksin abi ? olay zaten seninle ilgili bir kişisel sorun değil zaten, tamam atakanın damarına basıldığı için bu tarz şeyler söylüyor hak veriyorumda ama küfürlü vs konuşmalarına bende onaylamıyorum, ortada 2 kişinin sorunu var ve olay foruma bağlanıyor, burası bu tarz olayları maalesef daha öncede gördü ve ayrılanlar oldu, benimde hala görüşmüş olduklarım var banlananlardan ve görüşeceğimde ama ben desemki sen foruma şöyle böye diyon deme diye adam sallamaz beni herkes yetişkin bir birey sonuçta belli kişisel düşünceleri var herkesin ve bende buna müdahele etmek istemiyorum etsemde fayda etmeyeceğini biliyorum, ama olayların böyle uzayıpta büyümesi falan gerçekten üzücü, bend 2 arada kalmış durumdayım, bi tarafta samimi arkadaşlarım var diğer tarafta sizler varsınız iki tarafıda ayırt edemem ben...

Kardeşim bir yazdıklarını oku birde çıkan anlama bak ! "evet atakan küfürlü konuştu" "Abi haklıyken haksız duruma düşüyorsun" diyorsun !! Mehmet benim canımı sıkmayın lise üniversite ortamı değil benim adım aracım sitem kocum yazdıklarını okuduktan sonra sana cevap veriyor olmam bile bir saygı bence zorlamayın s.çıp sonra da sıvamaya geçmeyin yaşınıza verip bazı şeyleri çok uzun zamandır görmezden geliyorum. Ama o birey dediğin her canlının bir aklı var dimi ? insan bir düşünür 44 yaşında adamın 20 yaşında bir ergenle ne problemi olabilir miş olsa ilk ben derim koca adamsın yarı yaşında sübyanla problem mi yaşıyorsun. Bence sen beni yanıltan kişilerden birisi olarak bence yazı yazma uzatmayın bu konuyu. Yazıların içinde UGK geçmesi dertte değil olayın özünü de yakalayamamışsınız hala bence bu olayları bir büyüğünüze açın ne cevap verecek onun size göstermesiyle hareket edin. Sakın ama sakın bana haklıyken haksız duruma düşüyorsun gibi cümleler kurma ! senin haddine değil....

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Mehmet öncelikle seni tebrik ediyorum Mustafa Usta'nın, Murat Karahan'ın ve RFC yönetiminin ve de üyelerinin bile bu yaşanlarda haklı olduğunu kabul etmenden dolayı.. Bu noktaya gelmemize neden olan olaylar zincirinin nedenlerini tek, tek sıralamaya gerek yok, bunu sende bizde konuya ortak olan herkes de çok iyi biliyor. Bizim yapıcı davranış ve tutumlarımıza, hoşgörülü saygı, sevgi çerçevesindeki davranışlarımıza rağmen hala politik tutum, davranış ve açıklamalar da bulunmaya hiç gerek yok. Sizler bizim yerimizde olsaydınız nasıl bir tutum ve davranış içinde olurdunuz bunu kendinize sorun ve lütfen bundan sonra yapacağınız bu konudaki yorumlarınızda önce iğneyi kendinize çuvaldızı sonra başkasına batırınız.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Mehmet öncelikle seni tebrik ediyorum Mustafa Usta'nın, Murat Karahan'ın ve RFC yönetiminin ve de üyelerinin bile bu yaşanlarda haklı olduğunu kabul etmenden dolayı.. Bu noktaya gelmemize neden olan olaylar zincirinin nedenlerini tek, tek sıralamaya gerek yok, bunu sende bizde konuya ortak olan herkes de çok iyi biliyor. Bizim yapıcı davranış ve tutumlarımıza, hoşgörülü saygı, sevgi çerçevesindeki davranışlarımıza rağmen hala politik tutum, davranış ve açıklamalar da bulunmaya hiç gerek yok. Sizler bizim yerimizde olsaydınız nasıl bir tutum ve davranış içinde olurdunuz bunu kendinize sorun ve lütfen bundan sonra yapacağınız bu konudaki yorumlarınızda önce iğneyi kendinize çuvaldızı sonra başkasına batırınız.
valla Aykut abi ben kimse hakkında veya hiçbirşey hakkında olumsuz yorum yapmadım, dediklerimde sürekli bir yanlış anlaşılma var faceten yazdığımda burdan yazdığım her mesajdada art niyet aramayın rica ediyorum

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef bu buluşmaya katılamayacağım..
Bu konuyu okuyana kadar gelmeyi planlıyordum ama ortamın bu kadar gergin olması beni kararımdan vazgeçirdi..
Ben hiç bir buluşmadan mutsuz ayrılmadım yaklaşık 5 senedir...
Bu zincirin bozulmasını istemiyorum..
Herkese hayırlı akşamlar..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef bu buluşmaya katılamayacağım..
Bu konuyu okuyana kadar gelmeyi planlıyordum ama ortamın bu kadar gergin olması beni kararımdan vazgeçirdi..
Ben hiç bir buluşmadan mutsuz ayrılmadım yaklaşık 5 senedir...
Bu zincirin bozulmasını istemiyorum..
Herkese hayırlı akşamlar..

Bazı yanlış anlaşılmalar oldu ama çözüldüğüne inanıyorum abi kesinlikle bekiyorum seni

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
memet esen gelir ben ararım onu. sen mangalı yak emre :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Inşallah hadi bakalım

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılmayı çok isterdim 2 aralık bile olsa gelirdim ama 1 aralıkta son sınavıma giricem vize haftasındayım mağlum kusuruma bakmayın afiyet olsun RFC ailesine iyi buluşmalar :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılmayı çok isterdim 2 aralık bile olsa gelirdim ama 1 aralıkta son sınavıma giricem vize haftasındayım mağlum kusuruma bakmayın afiyet olsun RFC ailesine iyi buluşmalar :)

Canın sağolsun kardeşim düşünmen yeter