ANKARA için iftar vakti !!!!!!!!!

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katilan herkesin ayaklarina saglik arkada$lar , uzun zamandir aramizda goremedigimiz arkada$larda dün ak$am yalniz birakmadi bizi. Ayni kadroyu bayramin 2. günüde görmek istiyoruz :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
@barca1899 Kardeşim ben ankara ekibiyle ilk defa buluşmaya katıldım. Ortam gayet hoştu herkesle merhabalastık yağmurun azizliği sorunlar çıktı ama sorun yapmadık biz. Yemek yedik dışarıya çay için çıktık forum'daki samimiyet orda kendisini fazlasıyla gösterdi bana. Sana karşı bi samimiyetsizlik olduysa da bu senden kaynaklıdir masayı baştan sona gezip herkese Selam verecektın. Aile ortamıydi eşleriyle çocuklarıyla gelen insanlar vardı mesela. Sen Bence ortama karışmayı beceremedin biz yabancılık çekmedik hatta bi ara EVREN abi'nin kızı öykü'yu bile aldım kucağıma gezdik biraz beraber. Yüzdey vurursak memnun kalanlar %99.5çıkar Bence yanı ortam'da en çekingen görebileceğimız bayan arkadaşlar bile samimiydi sanki karşımda ablam oturuyordu . Sıkıntı bizde değil :eyv

Son düzenleme:

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkesın ayagına saglık cok kalabalıktı oyuzden oyle olmustur ihsan başkandan almak lazım bunun yorumunu bizim cekırdek kadro hep beraber oldugumuz ıcın kaynattık baya semıh abının dedıgı gbı bıdahakı bulusmada ins yanlıs anlasılma ortadan kalkar

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim özgür biraz duygusal bakmış duruma. 35 kişinin üzerinde bir katılımı ben bildigim kadarı ile Ankara ilk defa yapıyor.Gözden kacan hatalar elbette olabilir.Senin eksikligini cay içerken farkettim hatta arkadaşlara sordum yoklamada eksikler var neredeler diye :) Genelde herkeslede ilgilenmeye çalıştım şahsım adına. Bi eksiklerinin olup olmadıgını da sordum herkese :) Ani bastıran yagmur ve masanın ivedi şekilde yer değiştirmesi bazı problemlere yol actı.Ama Gökhanında dedigi gibi genel memnuniyet oranı epey yukarıda idi buda beni cok mutlu etti.

İlgilenemedigim diger arkadaşlarada burdan Özgürün huzurunda kusurabakmasınlar diyorum.Cocuklu bir baba eşi ve cocugundan ziyade 35-40 kişi ile ancak bukadar ilgilenebiliyor napalım idare edin artık :) Emre BErk Alihan sagolsunlar cok gayret gösterdiler..

Kısaca Ben bu ANKARA Ekibini seviyorum ya. Hepiniz Adam gibi Adamsınız.. Eyvallah..

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlgisizlik derken ?? Ortam gayet samimi bir ortamdı siz biraz soğuk kaldınız bence..

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
@barca1899 arkadaş ilk defa bu tip org gelmişse vede bıraz da çekıngense, bu durumun olması normal... helede org ekıbı yoğunluk ve yağmurdan dolayı tam alakadar olamamışsa zaten normal... adama aykırı bakmaya gerek yok... adam duygusunu-görüşünü efendice aktarmış... bir hata omuşsa mazur görülmesını de Evren ve ekıbınden bazıları belirtmiş, mesele hallolmuş gibi...:soru:eyv

Son düzenleme: