ANKARA için iftar vakti !!!!!!!!!

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel geceydi herkese tekrar teşekkürler :eyv

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende araba yoktu dolmuşla batıkente gıttım yağmurda arkadasımla kaybolduktan sonra yerı bulduk yarım saat gezındık yolda FAKAT GELDIGIMIZDE KIMSE BIZIMLE ILGILENMEDI AYRI MASAYA GECTIK hal böyle olunca geri dönmek zorunda kaldık,ilk defa katılan iki arkadaşım vardı ve onlara mahçup oldum hiç bir samimiyet göremedim ..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allahıma bin şkür kazasız belasız evdeym ankaradan radar cezası gelmezse peşimddn sıkıntı yok :) herkese hayrlı geceler yarın görüşmek uzere

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende araba yoktu dolmuşla batıkente gıttım yağmurda arkadasımla kaybolduktan sonra yerı bulduk yarım saat gezındık yolda FAKAT GELDIGIMIZDE KIMSE BIZIMLE ILGILENMEDI AYRI MASAYA GECTIK hal böyle olunca geri dönmek zorunda kaldık,ilk defa katılan iki arkadaşım vardı ve onlara mahçup oldum hiç bir samimiyet göremedim ..
kardeş aracının olmadığını söyleseydin mutlaka yardımcı olan çıkardı. ben dahil bir çok kişi konu içinde aracı olmayanlara yardımcı olabileceklerini iletti.
bende ilk defa rfc organizasyonuna katıldım. kalabalık olmanın verdiği dezavantajdan dolayı çekirdek kadro herkesle teker teker ilgilenemedi. şahsım adına gerçekten çok üzüldüm böyle olmasına :(

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ankara ekibinin samimiyetin den kimsenin şüphesi olamaz. Bu akşam yaşananlar extreme hava şartları ile doğru orantılı idi ve Katılan herkes bundan nasibini aldı.
Kendi adıma üzüldüm, keşke daha sabırlı davranıp erken kalkmasan ortamın samimiyetini görürdün.
Bak bu foto öyle demiyor :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş senin geldiğini gördüm ve masanada geldim aşağı geçicez diyede söyledim çay için ne ara gittiniz anlamadım olayı

ademceylan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla abi bende yeni katıldım kimseyide tanımıyordum dün faceden konuştuk ben çekingen biri olamama ragmen adamlar samimilerdi yani reno

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@barca1899: bir yanlış anlaşılma var kardeşim ortada. samimiyetsiz bir ortam, bizim doğamıza uzak zaten. Onur abinin de söylediği gibi yağmurun etkisi, yer telaşesi vs gibi hesaplamadığımız sorunlar oldu. birde çok kalabalık buluşmanın dez avantajı bu oldu sanırım. yemek konsepti de olunca, kimse kimseyle tanışmak dışında bireyselde çok muhabbet edemedi. eski üyeler her türlü kaynattı ama siz biraz ister istemez soğuk kalabildiniz..

özellikle yemek sonrası etlik forum'a gelmeni isterdim. orada daha biz bize, muhabettin bol olduğu bir ortam vardı. biraz da kalabalığın etkisiyle sen kendini soyutlamışsın sanırım. ilk buluşma da tekrar gelmeni bekliyorum. yanlış anlaşılmayı ortadan kaldıralım, üzme bizi :)