ANKARA lı dostlarım fikir alabilirmiyim???

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar uzun zamandır aklımızda olan bir projeyi hayata geçirmek istiyoruz piyasa takibi şu bu derken günleri geçiriyoruz aksesuar üzerine mekan düşünüyoruz malumunuz bu iş şu aralar baya gözde oldu her adım attığımız yerde bu işle uğraşanlar mevcut semt mekan olarak bu işlerle meşgul olabileceğimiz uygun gördüğünüz yerler nereler herkesin görüşlerini aldık birde buradaki ankara'lı dostlarımıza danışalım istedim ne dersiniz?

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ankaraya yeni bi türbemi gelıyor abii =))

ArtvinLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi mamak, sanayi, elmadag, k.oren taraflarinda cok aksesuarci var ona gore dusun derim ben

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Bu Sektör İçin İstanbul'da Ufaktan Semtleri Araştırmaya Başladım Abi, Belki Kısa Belki Uzun Vade'de İstanbul'da Bir Aksesuar'cı veya Yedek Parçacı Açmak Benimde Aklımda Var, Hayırlısı Olsun Evren Abi - Semih Abi Bu Konuda En İyi Yardımcı Olacak Kişiler Sanırım :eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi öyle bişey olursa sürekli rahatsız ederim..:D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga rahatsızlık falan lütfen türbe kuracağız diyoruz oldumu şimdi:D

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adam baktı toplanacak araba kalmadı, krize girip olayı kurumsal platforma taşımaya karar verdi :D :D

... iyi dedin hoş dedin de çok iyi düşünmek karar vermek lazım. bu işe kolları sıvayıp, 2 ay sonra dükkan kapatan çok işletme var piyasada. kendi çevrenle dönecek iş değil. yer önemli, ürünlerini kullandığın marka önemli, eleman kalitesi önemli, vs vs.. öncelikle sen kalite olarak ne seviyede bir yer açmayı düşünüyorsun onu de, fikirler gelir..

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sincan 12 cadde derim ben ama semih hocamın dediği deçok çok doğru.

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
adam baktı toplanacak araba kalmadı, krize girip olayı kurumsal platforma taşımaya karar verdi :D :D

... iyi dedin hoş dedin de çok iyi düşünmek karar vermek lazım. bu işe kolları sıvayıp, 2 ay sonra dükkan kapatan çok işletme var piyasada. kendi çevrenle dönecek iş değil. yer önemli, ürünlerini kullandığın marka önemli, eleman kalitesi önemli, vs vs.. öncelikle sen kalite olarak ne seviyede bir yer açmayı düşünüyorsun onu de, fikirler gelir..

Çok büyük oynama gibi durumumuz yok marka derken bu işi yapacağın yerin markayı kaldırmasıda mesele universal klasik ürünler üzerinde duruyoruz daha çok aksarayda bir iki toptancıyla irtibata geçtik görüştük fiyat ve mal alımı konusunda yardımcı olacaklar bazı ürünler istanbulla kıyasladığımızda hemen hemen ankarayla aynı zaten mekanı ortamı belirleyebilsek zaten kalite ve ürün otomatikmen hangi kitleye hitap edeceksen o yönde belirlenir şimdi misal ben bu işi çubukta yapsam(en son ihtmal çubuk)torpidoya peluş seren adamlara kalkıp 300-500 liraya angel satamam nabıza göre şerbet vermek lazım