Ankara rfc 21 nisanda buluşuyor...!!!

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sabitledim bakalım ne olacak...:D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav kimse gelmesede sarayda kralları buluştururuz :D

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
artık benim hafta sonları full çakılı 7 temmuza kadar ama akşamları kaçmaya zorlarım. 20:00den sonra boş olurum. hafta içi akşamları 6dan sonra da boşum...
ekleyelim hacı :D

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkada$lar malum henuz bir arac almadigim icin ak$am saatleri oldugu takdirde katilmam geli$ gidi$ acisindan zor olur. Arac arama i$leriyle ugra$tigim icin acikcasi cokta fazla ilgilenemiyorum burayla. Mazur görün katilabilecegimi sanmiyorum.

Dipnot : Olmak istediginiz yeri netle$tirirseniz katilamasamda siteyi cok fazla takip edemeyen arkada$lara smsle bilgi verebilirim.

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkada$lar malum henuz bir arac almadigim icin ak$am saatleri oldugu takdirde katilmam geli$ gidi$ acisindan zor olur. Arac arama i$leriyle ugra$tigim icin acikcasi cokta fazla ilgilenemiyorum burayla. Mazur görün katilabilecegimi sanmiyorum.

adresi söyle gelip alalım aslanım bırak bu ayakları :D

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Dipnot : Olmak istediginiz yeri netle$tirirseniz katilamasamda siteyi cok fazla takip edemeyen arkada$lara smsle bilgi verebilirim.
sen aracı sattınmı berk, umarım güzel bir araçla görürüz seni

Dream +

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam ahali.

Ufak bir işim olması söz konusu. Olmazsa yanınızdayım. Listeye yazın benide.