Ankara RFC PAZAR Buluşması !!

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
katılan herkese teşekkürler on numara oldu gecenin sonunda üzülen ben oldum ama hayırlısı arabanın akis iptal alttan gelen sesin haddi hesabı yok bununla beraber baskı balata da gitti sanırım hayır da gunlerdır yatan arabaya bu denli zarar verecek ne yaptım ben???

memo_16

Bilgi Girilmemiş
katılan herkese teşekkürler on numara oldu gecenin sonunda üzülen ben oldum ama hayırlısı arabanın akis iptal alttan gelen sesin haddi hesabı yok bununla beraber baskı balata da gitti sanırım hayır da gunlerdır yatan arabaya bu denli zarar verecek ne yaptım ben???
geçmiş olsun Emre abi :S nazar mı deydi yoksa nazı mı tuttu nolduysa

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

geçmiş olsun :(

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla nazar değiyo kardeş ya yoksa bir haftadır bi defa dışarı ya çıktı ya çıkmadı akşam petrolde 4-5 kişi yığılmıştı başına maşallah deyin dedimde nazarı değdi yine her zaman geliyo bu benim başıma yoksa dün akşam bi yere vurmadık bişey olmadı herkesin geçtiği kasislerden bizde geçtik ki 12 bu yanı öyle kolay kolay ön takım dağıtacak bi araba değil ama anlamadım giderken de devirsiz gittik zaten vites 2-3 en son çekici gelmeden araba yürümez haldeydi baskıyıda sıyırdı sanırım

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süper bir gundu.. Katılan bütün arkadaşlarıma cok teşekkur ederim. Ateşli ANkara Geceleri Vol.1 fotoları Onur abide :) Emre kardeşimiz donus yolunda bi talihsizlik yaşadı onada gecmiş olsun diyelim.Ama acık konusmak gerekirse uzun zaman sonra ( Ramazan iftar buluşmasından sonra ) ilk defa 24-25 kişilik bir katılımla güzel kayda deger bir toplantı oldu bence..

Tekrar teşekkurler...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla nazar değiyo kardeş ya yoksa bir haftadır bi defa dışarı ya çıktı ya çıkmadı akşam petrolde 4-5 kişi yığılmıştı başına maşallah deyin dedimde nazarı değdi yine her zaman geliyo bu benim başıma yoksa dün akşam bi yere vurmadık bişey olmadı herkesin geçtiği kasislerden bizde geçtik ki 12 bu yanı öyle kolay kolay ön takım dağıtacak bi araba değil ama anlamadım giderken de devirsiz gittik zaten vites 2-3 en son çekici gelmeden araba yürümez haldeydi baskıyıda sıyırdı sanırım

sondurum ne kardeşim ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ayaklarınıza sağlık beyler,Emre sanada geçmiş olsun kardeşim,nazarı değenin gözü çıksın diyelim...

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sanayiye dükkana çektik birazdan gidicez yanına bakalım daha bende bilmiyorum ne var ne yok bu kadar büyük arıza verecek kadar ne olmuş bende merak içindeyim ilk defa böyle bişey geldi başıma

Arkandan baya takip ettim, arasıra sağ/sol araba sapıtıyordu ): Tekrar geçmiş olsun, inşallah büyük çaplı bişey çıkmaz.