ANKARA Tayfası yarın çiftliğe gelen varmı??

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulşma akşam olsa güzel olurdu.

ArtvinLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sa abilerim kardeşlerim iyi akşamlar ewet ya benim yarın saat 16.30 da nöbet bitiyo eğer bir aksilik olmaz ise sizde dağılmazsanız gelmeye çalışırım ...!

Dream +

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valide Hanım'la az işimiz var. Onu bitirdikten sonra azıcık rötarla gelirim başkan. Yaz benide, ararım gelirken.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi Rs.ONUR 'ada söyledim aksilik olmazsa bende gelirim dedi..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
varmı başka gelen gece yarısı günceli haydee

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Agalar sizlerden bir ricam olacakqwçiftlik yokuşunun sonundan kıvrılıp sol yaparsınız ya yukarı doğru gider yol,bir baca olacak tam karşıda(bira fabrikasıydı sanıyorum)ve o bacada hala duruyordur eminimqwbir leylek yuvası olmalıqwo yuvanın resmini çekebilirmi birisi:bybyşimdi neden niçin diye sormayın bir buluşma yeriydi orası benim için çok önemli hala duruyorsa en azından resimlerine bakar ve oradaki 100'lerce anımı tazeleyebilirim sayenizdeqw

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Agalar sizlerden bir ricam olacakqwçiftlik yokuşunun sonundan kıvrılıp sol yaparsınız ya yukarı doğru gider yol,bir baca olacak tam karşıda(bira fabrikasıydı sanıyorum)ve o bacada hala duruyordur eminimqwbir leylek yuvası olmalıqwo yuvanın resmini çekebilirmi birisi:bybyşimdi neden niçin diye sormayın bir buluşma yeriydi orası benim için çok önemli hala duruyorsa en azından resimlerine bakar ve oradaki 100'lerce anımı tazeleyebilirim sayenizdeqw
O işlerden onur abi anlar...:)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz daha fazla katılım olsa güzel bir buluşma olur.Hadi Ankaralılar nerdesiniz..:)