Ankara, ufaktan bi buluşma mı yapsak

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
topçu senii :D bi halısaha patlatmak lazım senle :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi Pazar günü kesin mi ? Ona göre liste oluşturalım, haber salalım..

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dr-Renault'ada bekleriz..:D

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Ankara'nın kışı uzun sürdü bu sefer...Cumartesi sabahtan çayımızı poğaçamızı alıp sanayiye geçiyoruz BamBam'ın büyük bakım günü dolayısıyla...Herkesi bekleriz :) Cumartesi isteyen beni arayıp yer durum sorabilir : 0505 734 47 46

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Söylemde bulunan arkadaslar bulu$maya katilamama gerekcemi biliyorlar. Suskunlugumunda gerekcesi ayni :) Sizler icin bulusma düzenleyebilirim teklifim hala gecerli haftalardir konusuluyor bu konu :) Sadece ben katilamam , bulusmak istediginiz yeri ve saati belirlerseniz bu konu altinda , yeni bir konu basligi altinda bulusma bilgilerinizi acarim arkadaslar.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cumartesi ogleden sonra pazar aksam 6 tan sonra boşum nere olursa gelmeye çalışırım bana uyar çok çok aksi bi durum olmadıkca gelirim gelicek olanlar bişiler derse belirleyelim kesin yeri saati

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cumartesi ogleden sonra pazar aksam 6 tan sonra boşum nere olursa gelmeye çalışırım bana uyar çok çok aksi bi durum olmadıkca gelirim gelicek olanlar bişiler derse belirleyelim kesin yeri saati

cumartesi günü boşa çıktığında murat'a veya 5303262532den bana ulaşırsan yer, koordinat bilgilerini bildiririm :)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş