Ankara

neyznbrak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gücellll forever...

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkes elini cekti bu isten bende anladim kimsenin hicbiseye niyeti yok nedense :) Sonradan hortluyo bulu$ma konulari eskiden talep olurdu artik 1-2 ki$i disinda istek olmuyo diretmemi yapmamiz lazim acaba eski düzen :)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayı satmasaydık hafta sonu için gelebilirdim tüh :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkes elini cekti bu isten bende anladim kimsenin hicbiseye niyeti yok nedense :) Sonradan hortluyo bulu$ma konulari eskiden talep olurdu artik 1-2 ki$i disinda istek olmuyo diretmemi yapmamiz lazim acaba eski düzen :)
başkan diretiyonmu napıyon toparla milleti valla nerde kaldı eskı gunler havalarda düzeliyo ufaktan çak konuyu gelen gelır gelmeyene eyvallah

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın aksam yapalım bi çftlik faln bişiler :)

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
varmı bugün birşeyler yapalım diyen. ben çıkıyorum şimdi araç yıkatmaya. sonra ilana koymak üzere fotoğraf çekeceğim :D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben cıkamam bugun bizim ufaklığı sınava götürdüler evede tamirci gelcek onu bekliyorum

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hımmm doğru bugün bir de sınav var. girecek tüm yakınlarınıza başarılar umarım güzel geçer sınavları...
nasıl olacak bilmiyorum ama artık ankara kendine gelsin. bakın benim belki cliolu son günlerim :)

Revolution

Gizay İMREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hafta çoğu üniversitenin vize haftası belirtmek istedim. Malesef ben gelemem bu hafta ama diğer haftalar hertürlü uyar. :)

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ak$ama mesajla bi yoklama yapayim madem öyle , kemik tayfanin telefonu varda gerisinin yok. Onlarda bi numarasini gonderirse onlarinda durumdan bilgisi olur. Konu ondan sonra acilacak arkada$lar bilginize. Ister burdan gonderin numaranizi ister 0554 222 83 40'a bi sms atin. Saygilar sevgiler herkese