Ankara'da forum uyelerine indirim yapan yetkili servis var mı ?

Aliozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankamall'in arkasındaki Çelik oto çok ilgili alakalı ama indirim konusunda aracın servis geçmişine bakıyorlar. Ben aracı yeni aldım önceki sahibi 2 bakım atlamış indirim yapmadıkları için beklemedeyim her yıl yapılan yüzde 20 indirim var bu yıl henüz sadece fren sistemine ve sileceklere yapılıyor. Dört gözle indirimi bekliyorum trigeri değiştirecem. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İndirimler her yıl kasım yada aralık ayında oluyo,sürekli takip etmen gerekli

kizilsakal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankamall'in arkasındaki Çelik oto çok ilgili alakalı ama indirim konusunda aracın servis geçmişine bakıyorlar. Ben aracı yeni aldım önceki sahibi 2 bakım atlamış indirim yapmadıkları için beklemedeyim her yıl yapılan yüzde 20 indirim var bu yıl henüz sadece fren sistemine ve sileceklere yapılıyor. Dört gözle indirimi bekliyorum trigeri değiştirecem. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

merhaba arkadaşlar , her yil Kasım yada Aralik da oluyor ise indirimler, benim gibi Martta bakımı beklemek ve indirimi kaçırmak yerine, bu sene Aralik da indirimli iken yaptıralım, bakım dönemlerini Aralığa çekelim. bundan sonra hep indirimi yakalayabiliriz. Mantık lı mı sizce?
Mart nisan gibi %20 indirim yıllık normal bakım için hiç oldumu hiç oldumu geçen senelerde?
teşekkürler

darkmessenger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar , her yil Kasım yada Aralik da oluyor ise indirimler, benim gibi Martta bakımı beklemek ve indirimi kaçırmak yerine, bu sene Aralik da indirimli iken yaptıralım, bakım dönemlerini Aralığa çekelim. bundan sonra hep indirimi yakalayabiliriz. Mantık lı mı sizce?
Mart nisan gibi %20 indirim yıllık normal bakım için hiç oldumu hiç oldumu geçen senelerde?
teşekkürler
geçen sene nisanda, bir önceki sene haziranda indirim oldu. Yazında bakım için indirim oluyor...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostlarım Oray renault Servisinde Faik Daştan ustamiz var benim selamim ve renaultfanclub tan geldiğinizi söyleyin gerekli indirimi yapar ilgili be bilgili bir ustadir

fatih53618

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostlarım Oray renault Servisinde Faik Daştan ustamiz var benim selamim ve renaultfanclub tan geldiğinizi söyleyin gerekli indirimi yapar ilgili be bilgili bir ustadir

ben de bu servisi önermiştim fakat reklam diye editlendi mesajım :)) (anlam veremedim bu duruma neyse ...)

Bu haber iyi oldu...ben genelde danışmada bulunan alperen yada alpaslan ( tam hatırlamıyorum ismini ) bey ile pazarlık yapıyordum....Faik bey de listeye eklendi...:eyv

kizilsakal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba Çağatay Bey, dün tavsiyeniz üzerine yillik bakım yaptirdim ve memnun kaldim.
size vesile olduğunuz ve önerdiğiniz için teşekkür ederim.
extra bir indirim alamadim. her bayinin indirimli fiyatı neyse onu alabildim. (%10)
ama indirimli fiyata taksit alabildim:eyv:cool:. :D

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
  1. [FONT=arial, sans-serif-light, sans-serif]Ankara'da bayagı Reno sahibi var.
    Toplanıp bir ara gelip bir kaç servisle gorusup grup inirimi yaptırılabilir.
    Herkese sağlıklı gunler
    [/FONT]

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oray Servise gittim standart bakım icin (yag ve filitereler değişimi) bende teklif aldım. Diger servislerle aynı fiyatı soylediler İndirim yapmadılar.
Ayrıca bircok servisde kullanılan Elf Evolution Rn Tech 5w 30 ile piyasada satılan Elf Evolution Full Tech 5w 30 aynı yağdır.

Ama Elf Evolution Rn Tech serviste satılıyor diye Elf Evolution Full Tech 5w 30 yağın fiyatının 2 katıdır. Elf Evolution Rn Tech 5w 30 200 Tl Elf Evolution Full Tech 5w 30 100 Tl
Fransaya sordum cevap verdiler. Bu yağın ureticisi TOTAL Fransada her iki yağında aynı oldugunu belirtmiştir.
Aynı yağ neden Reno servislerde 2 katı fiyata satılıyor ?

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oray Servise gittim standart bakım icin (yag ve filitereler değişimi) bende teklif aldım. Diger servislerle aynı fiyatı soylediler İndirim yapmadılar.
Ayrıca bircok servisde kullanılan Elf Evolution Rn Tech 5w 30 ile piyasada satılan Elf Evolution Full Tech 5w 30 aynı yağdır.

Ama Elf Evolution Rn Tech serviste satılıyor diye Elf Evolution Full Tech 5w 30 yağın fiyatının 2 katıdır. Elf Evolution Rn Tech 5w 30 200 Tl Elf Evolution Full Tech 5w 30 100 Tl
Fransaya sordum cevap verdiler. Bu yağın ureticisi TOTAL Fransada her iki yağında aynı oldugunu belirtmiştir.
Aynı yağ neden Reno servislerde 2 katı fiyata satılıyor ?
Faik ustayi gördünüz mu gittiğinizde