Ankarada iç araç aksam modiyesi için ürünleri nerden bulabilriz ?

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araç Fluance Araç içi modıfıyesı ıcın gerek korumaral gerek aydınlatmalar Ankarada Nerden bulabılırz kı ? Yanı cok yerden bulabılırız de devamlı gıttıgınız bır yer Var Mı?

:soru:soru:soru

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ömer toplantıda daha detaylı konuşuruz ama şuan için bi fikrim yok kardeşim.. [MENTION=20944]xxomar93xx[/MENTION]

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sen bilion mu ki başkan :)

Evren abi bilmezse kimse bilmez kardesim :) Evren abi insallah gelcem toplantiya.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ivedikte tanidik biyer var dunden beri evren abim bisey yazar diye yazmadim ama yaptircaksan indirimli yaptirabiliriz, bulusmada olmazsa bile evler yakin ufak bi toplanti ayarlariz konusuruz

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ivedikte tanidik biyer var dunden beri evren abim bisey yazar diye yazmadim ama yaptircaksan indirimli yaptirabiliriz, bulusmada olmazsa bile evler yakin ufak bi toplanti ayarlariz konusuruz

Herşeyi devletten beklemeyin :)

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ayarlariz da bisi yaptirmicam ki :) ole deri koruma sonaxn fln ole seyler neysr ayarlariz insallah :)