Ankara'dan gt-line

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan, aracın motoru çok çok iyi fakat arka diz mesafesi yok ve ultra sert. Xenon farları var sanırım aldığın aracın.

halojen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan, aracın motoru çok çok iyi fakat arka diz mesafesi yok ve ultra sert. Xenon farları var sanırım aldığın aracın.

xenon farlar var evet. arka diz mesafesi bencede pek yeterli değil ama bundan önce aileme ait peugeot 406 kullandığım için karşılaştırma yapmayı pek adil bulmadım. diğer hatchback modellere göre nasıldır bilemiyorum. ama dediğim gibi 3 günlük kullanımda en çok hoşuma giden kısmı aracın sertliği oldu sportif süspansiyon ve ince lastik güzel bir ikiliymiş. kullanım süresi arttıkça izlenimlerimi yazarım şu sıralar yüksek lisans ve işe girme çabaları yüzünden aklım arabada ben masa başında oturuyorum :D

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın boya kalitesini incelemeni tavsiye ederim. Burada 2 ayrı maviyi inceledim, birisi çok düzgün boyalıyken diğerinde epeyce boya hatası ve toz kalıntısı izleri mevcuttu.

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracının ortalama yakıt tüketimi bilgilerini paylaşırsan bence bu motoru merak edenler için çok faydalı olacaktır.