Ankara'dan herkese selamlar

CagriCan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut Bey teşekkür ederim, ailemize katılmaktan dolayı mutluyum:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim. Açık konuşayım yük taşımaktan ziyade bu tür araçlara spor görünüm kazandırdığı daha bir SUV havası verdiği için istiyorum bu barları. Yani biraz içimde kalmış olan ve bu tür araçlarda özendiğim bir aksesuar. Anladığım kadarıyla silikondan başka çare de yok:(Peki, bu silikon işlemi yeterince tatmin edici olur mu? Yani sonradan rüzgarda, yüksek hızda filan yerinden oynama çıkma vs yapar mı? Bir de deneyimli renault kullanıcıları olarak ağırlık taşımayacak bile olsam önermez misiniz, yoksa ağırlık olmayacaksa görünüş olarak hoş olur der misiniz?

Eğer camların hizasından paralel koyarsan hız ve rüzgar etki etmez ama yan yana dizer gibi üstüne silikonlatırsan sıkıntı olur onu belirteyim :eyv ve eğer bunu yapacaksanız ince işçilik yapan yere montajını yaptırın ve sakın delme işlemi yaptırmayın silikonu da taşırmadan gerçekten çok sağlam bir ustada başında durarak yaptırırsanız sıkıntı olmaz tek dikkat edeceğiniz yüksek tazzikli su ve aşırı sıcakta aracı güneş altında bırakmayın :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ben olsam sırf görüntü için işlevselliği olmayan bir aksesuarı aracıma taktırmazdım ki zaten taktırmadım...

CagriCan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevap için teşekkürler, yüzde 60 yaptırırım yüzde 40 yaptırmam durumundaydım şimdi yüzde 50-50 oldu durumumhehe Biraz daha düşünürsem hiç yaptırmam sanırım. Bu arada gerçekten teşekkür ederim, bu tür durumlarda fikir almak yararlı oluyor.:eyv

CagriCan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Bey, son mesajınızı ben yazdıktan sonra gördüm. Zaten kararsızdım onun için danışmak istemiştim. Sanırım yaptırmayacağım. Peki yan basamak olayını önerir misiniz?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Mustafa Bey, son mesajınızı ben yazdıktan sonra gördüm. Zaten kararsızdım onun için danışmak istemiştim. Sanırım yaptırmayacağım. Peki yan basamak olayını önerir misiniz?
Captur gibi güzel ve alımlı bir araca sonradan yapılabilecek tek şey krom kaplama ve cam filmidir...:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz.:eyv

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz . Hayırlısı olsun inşallah. İyi forumlar dilerim

CagriCan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, konuyu öğlen saatlerinde açmıştım. Bir süre sonra sayfadan çıkmak zorunda kaldım. Dolayısıyla bana hoşgeldiniz diyerek nezaket gösteren Halil ve Mehmet Beye teşekkür edemedim. Gecenin bu saatinde teşekkür garip kaçmazsa, teşekkür ediyor ve hoşbulduk diyorum:eyv Ayrıca her ne kadar artık farklı bir güne geçmiş başlamış olsak da foruma üye herkesin geçmiş kandilini kutluyorum.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoş geldiniz keyifli forumlar :eyv