Ankara'dan Selam

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz bi coupemiz daha oldu artık denemeler daha renkli geçicek.Bizdeki coupelerde stock.Filtre eksoz vs bişey yok:D yarın falan müsait olursam deneyebiliriz.Erdi,armağan,mert falanda gelir renkli geçer hem 2 muhabbet eder tanışırız hemde arabaları görürüz.

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır ben yarın akşam 6dan sonra (iş çıkışında) müsaitim...buluşur, tanışırız? ne taraflarda buluşuyounuz?

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır ben yarın akşam 6dan sonra (iş çıkışında) müsaitim...buluşur, tanışırız? ne taraflarda buluşuyounuz?

Murat abi bizim akşam dediğimiz genelde 10-11den sonra oluyor çünkü her ne kadar deneme yapsakta ne kendi canımızı neden başkalarının canını tehlikeye atmaya gerek yok öyle bi hakkımızda yok.Bu sebeple trafiğin boş olduğu saatleri ve güzergahları kullanarak deneme yapıyoruz.(Erdi,mert ve ben yenimahalle demet tarafında oturuyoruz,armağanda etlik tarafında oturuyor ortak bi yerde toplaşabilirz.Bu arada abi evli misin? saat sorun olur mu?

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hoşgeldin diyelim ankara ekibi içinde ankara ekibinin akşam anlayışları ve buluşma anlayışları biraz farklıdır mini buluşma dedikleri 15 araçcık filandır akşam dedikleride 10-11-12 en erken 9 :D

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabi canım trafikte tehlikeli işler bunlar kim ne kadar iyi kullanırsa kullansın...Uğrarım yanınıza...haberleşiriz...

ORKN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz...

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize ho$geldiniz ; aktif kalmaniz dilegiyle , Ankara bulu$malarimiza da muhakkak bekliyoruz ;)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
murat abi hoşgeldin aramıza valla coupe cennetine düştün yaşadın.. :D

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye