Ankaranın bagları :)

ibrahimgoden

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan ankaradayım buraya ulaşana kadar ankaranın bagları çaldı bir kaç kez bir tanede bag göreydim iyiydi :D....soguk memleket vesselam buraya gelmemde vesile olan TÜRK METAL SENDİKASI'na sonsuz teşekkürler....rfc üyesi araçlar görürüm inşallah :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Vardır aslında bağları belki size denk gelmemiştir. Soğuk memleket olması yüksek rakımlı bir konuma sahip, olmasındandır. Kışları soğuk olur. En önemlisi başkent olması bizim gönlümüzde ayrı bir yere sahip olmasını sağlamaktadır.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beni yarin trafikte gorebilirsiniz mesela :eek:

iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada buklum bulkummudur nedir o ve tum ankara havalarindan IGRENIYORUM BOYLE BERBAT BIR MUZIK MAKAMI DAHA GORMEDIM

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada buklum bulkummudur nedir o ve tum ankara havalarindan IGRENIYORUM BOYLE BERBAT BIR MUZIK MAKAMI DAHA GORMEDIM

Katılıyorum abi.:berbat

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan ankaradayım buraya ulaşana kadar ankaranın bagları çaldı bir kaç kez bir tanede bag göreydim iyiydi :D....soguk memleket vesselam buraya gelmemde vesile olan TÜRK METAL SENDİKASI'na sonsuz teşekkürler....rfc üyesi araçlar görürüm inşallah :)

Aramıza hoşgeldiniz Beni görme şansınız biraz az çünkü benden Ankara da hatta Türkiye de bitane var :) bi görende bir daha unutmaz !!Övünmek gibi olmasın:D
565056_425257507537867_2121814157_n.jpg

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankaramıza hoşgeldiniz bağ görmek istiyorsanız Güdül taraflarına gideceksiniz :)