Anormal sis farı :)

renault megane 81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımın bildiginiz üzere(eski konularımdan)sis farı bozulmuştu bugun biraz zamanım vardı gittim gösterdim adam ilk olarak eğildi arabanın altına kabloyla felan hiç ugrasmadan dediki bu sis farı normal sis farı değil bu değişik takılanlardan benım elimde yok ...... al getir ya ben takım ya da onlar taksın dedi acaba megane 1 lerin sis farları diğer arabalara göre değişikmi yoksa benım arabamdakımı değişik.Normaldeki farlar böyle döndürerek takılıyormuş benımkı direk soketine tık diye oturuyormuş anlamadım gitti şimdi onu alıp gelicem. :)

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük ihtimal sonradan aksesuar ampul takılmıstır Orjinal ampuller tırnaklı ve geçme şeklindedir takıldıktan sonra cevirilerek yerine oturtulur...

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımın bildiginiz üzere(eski konularımdan)sis farı bozulmuştu bugun biraz zamanım vardı gittim gösterdim adam ilk olarak eğildi arabanın altına kabloyla felan hiç ugrasmadan dediki bu sis farı normal sis farı değil bu değişik takılanlardan benım elimde yok ...... al getir ya ben takım ya da onlar taksın dedi acaba megane 1 lerin sis farları diğer arabalara göre değişikmi yoksa benım arabamdakımı değişik.Normaldeki farlar böyle döndürerek takılıyormuş benımkı direk soketine tık diye oturuyormuş anlamadım gitti şimdi onu alıp gelicem. :)
Megane 1 sisfarı h1 bendekide aynı şekilde ampülüde bu

renault megane 81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ampulu net olarak incelemedim ama elektrikçinin dediğine göre bu normal sis arı değilmiş direk yerine oturandanmıs normalde cevirerek girermiş sizin aracınızdada sis farının arası böyle siyah bir çizgi varmıs gibi mi?
attachment.php