Antalya Sanayi Esnafına İsyan Ettim...!!!

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle esnaflık olmaz olsun:pislikherkes işin çakallığında ..sprıng sol ön kapı çıtası için yeni sanayiye gittim bütün çıkmacıları gezdim 2 tanesinde kazalı spring buldum kapıları sapasağlamdı doğal olarak çıtalarıda.bi umutla girdim içeri sonunda buldum diyeqw ..ama artist esnaf kapıyı satıyormuşta çıtasını veremezmiş :sinirli takım olarak satılıyor bunlar diyor. çok bilmiş biz bilmiyoruz sanki.sıcakta kafayı yedim geziyorum sanayi sanayi:slc.hey Allahım ya.1 çıta içinde takım almak çok mantıksız 30 lirada olsa yazık günah.bana kazalı sprıng bulun lütfen yavhehegece çıkıp çalacam bitanesinden kafayı bozdum yemin ederim.

işte çıtanın halide bu .benden önceki akıllı cıtanın ucunu kesmiş.bende ufak bi kaza yapmıştım.durumu içler acısı..
dscn1933p.jpg

anu2.jpg

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​E vardı zaten kazalı springhehehehehehe

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
esnafın ne suçu var? takımı bozunca satamaz doğru söylüyor. senin işin görülsün diye ekmeğinden niye olsun ki. ben esnafı suçlu görmüyorum bu durumda.

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
esnafın ne suçu var? takımı bozunca satamaz doğru söylüyor. senin işin görülsün diye ekmeğinden niye olsun ki. ben esnafı suçlu görmüyorum bu durumda.
o kadar çok dükkan var ki.siftah bile yapamıyorlar belkı.tabikide satıcaklar ,o zaman koskoca çıkmacı yazmıcaklar tabelalara. öyle uyanıklıkla işgüzarlıkla ekmek kazanılmaz bizde parasıyla alıcaz heralde. her gün spring kapısı satacak halleri yok.ki satsa bile kapıyı alan aa bunun çıtası yok mu diyecek?ayrıca baktığım araçlar bazı yerlerinden kazalı pert araçlar takım diye bişey yok ortada yani .sırf kapıdan sökmemek için.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arda senin kapıyı verip takas etseydin :)

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sakin ol başkan yasisleri taktırdın m ı?

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sakin ol başkan yasisleri taktırdın m ı?

adamı çileden çıkarıyorlar abicim:hıh..tamam sakinimhehetaktırdım abi ama şikayetciyim valla isa abiden :cool: üper işçilik yaptıar eyvallah ama sis farı ve marşpiyel montajına 60 TL aldılar:slc.normalmi sence senden de böylemi alıyolar seni bulmuşken şikayet edeyim az hehe