Anteni Çalmışlar

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bi laf edeceğimdir ağır kaçacak şerefsizlere bak ya nerene takacan anteni hırsız köpek :pislik Köpekbalığı style pek tatminkar değil duyduğum kadarıyla bir ara hiç denemedim ama şunuda bir alternatif olarak değerlendirin derim.....

https://www.google.com.tr/url?sa=t&...MHGlfbxK4ui1M6Cqg&sig2=UblJgNXvJNUCZcIKH64TWg

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun, anten çalacak kadar düşmüş mü insanlar ya:/
Köpek balığı anten bdnde düşünmüştüm ama yerleşim birimi dışına biraz çıkınca orjinal antene göre eksileri direk belli oluyor. Radyo dinlemeyi de seviyorsanız orjinal anten candır..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Cam içine monte edilen antenlerin belli bir süre sonra yapışkanları bırakıyor ve camda çok kötü bir görüntü meydana getiriyor. Diğer karbon olanı denemdim ama güzel duruyor gerçekten. Deneyen birinden fikir almak lazım.

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Cam içine monte edilen antenlerin belli bir süre sonra yapışkanları bırakıyor ve camda çok kötü bir görüntü meydana getiriyor. Diğer karbon olanı denemdim ama güzel duruyor gerçekten. Deneyen birinden fikir almak lazım.

Beyler kargo bugün geliyor. Akşam denerim, sizin için şehir dışına da çıkarım. :bravo Her araca uyumlu olduğunu yazıyor. Bakalım benim haylaza uyacak mı?

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bence uyar gibi .Resimlerde anten için 4 adet çevirici ara aparat var gözüküyor. Benim antenede güçlendirici yapılabilse Radyo dinlemek isterim şehir içinde :)

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler kısa karbon antenim geldi, Clio 4'e uyum sağladı. İş yerim pek de şehiriçi sayılmaz. Radyo frekanslarında bir cızırtı yok. Köpekbalığından bana göre daha da güzel duruyor. İçime sindi.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler kısa karbon antenim geldi, Clio 4'e uyum sağladı. İş yerim pek de şehiriçi sayılmaz. Radyo frekanslarında bir cızırtı yok. Köpekbalığından bana göre daha da güzel duruyor. İçime sindi.

Aldiginiz yerin linkini atabilirmisiniz tekrar, siteye girmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk