App Plaka ?

pigeon4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb forumdaşlar,aracıma app plaka uygulamayı düşünüyorum tecrübe ve tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Bizim bu araçlar da plakalalıklar nasıl çıkıyor ? Malum takıp çıkarırken elimde kalmasını istemiyorum :) Mümkünse fotoğraflı yardımcı olabilir misiniz ?

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben plaka kalemi aldım 4 aydan fazla oldu halen silinmedi hem orijinal hemde bedavadan biraz pahalı tabi şekilli bişe düşünmüyosan

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende uzun zamandır düşünüyordum app işini ve mühürlüler çıktı hemen yaptırdım. :) (Mühürsüzlerin ceza yediğini gördüm çünkü)
plakalıktan plakayı aşağı doğru kaydırarak o alttaki reklam alanına indiriyorsun ve üstten tutup çekiyormuşsun. Ben denedim ama sıcaklar plastiği yakmış kavurmuş :) kırıldı attım, plakalıksız yapıştırdım silikonla :)
bu denemede başarısız olduğum için foto yok maalesef :)

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
App plaka gayet güzel ve zengin duruyor araba üzerinde.

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın havasını değiştiriyor iyi bir app.Orjinalleri bagajda bulundurun.

pigeon4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende uzun zamandır düşünüyordum app işini ve mühürlüler çıktı hemen yaptırdım. :) (Mühürsüzlerin ceza yediğini gördüm çünkü)
plakalıktan plakayı aşağı doğru kaydırarak o alttaki reklam alanına indiriyorsun ve üstten tutup çekiyormuşsun. Ben denedim ama sıcaklar plastiği yakmış kavurmuş :) kırıldı attım, plakalıksız yapıştırdım silikonla :)
bu denemede başarısız olduğum için foto yok maalesef :)
eyvallah..ne kadara yaptırdın mühürlüsünü..orjinallerini bagajda tutunca sıkıntı olmuyor diyorlar..ayrıca silikon kullanmında herhangi bi sıkıntı var mı ben silikonlu yaptırmayı düşünüyorum..

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah..ne kadara yaptırdın mühürlüsünü..orjinallerini bagajda tutunca sıkıntı olmuyor diyorlar..ayrıca silikon kullanmında herhangi bi sıkıntı var mı ben silikonlu yaptırmayı düşünüyorum..
araçta plaka olması gereken ön ve arka plaka yerlerinde mühürsüz plakalar varsa mühürlüleri bagajda veya elde taşımak farketmiyor :) Beşiktaş baskı bendekiler, sade bir görüntüsü var ama farklı font yazı karakteri deyip yine yazabilir belki :)
çiftini 80 tl ye bastırdım sahibinden sitesinde. Siyah silikonla yapıştırdım ve inşallah sökmek gerekmez, çünkü çok sağlam yapıştı. :)

Burak BİLGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha benim araç trafiğe çıkmadan bayiden plakayı öğrenip hazırlatmıştım benim APP'leri, basit birşey gibi görünsede kesinlikle arabanın havasını çok değiştiriyor, sahibindende 29-39 tl'ye yapılır diye bahsedilen ilanlardan uzak dur şayet yaptırcaksan, kaç arkadaşım ucuz olanları seçti fontlar birbirini tutmuyor plakada, İstanbul gibi yerlerde maksat ceza olsun diye çevrimeye yakalanırsanız sökmenizi isteyebilirler ,siz de orjinalleri bagajda bulundurup gösterirsiniz, 2-3 kere sırf bu yüzden çevrildim ama işim gereği aracın önünde adalet bakanlığı giriş kartı olunca sağolsun arkadaşlar kırmadı beni gönderdi :D