Apple CarPlay bağlantı sorunu

Atmaca_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2017. Apple Carplay normalde çalışıyor. Ama son birkaç aydır kullanırken çok fazla kopma oluyor. Önce kablodandır diye düşündüm. Ama kontrol ettiğimde kopma anında telefonun şarj aldığını fark ettim. Ancak yine de kabloyu değiştim. Sonuç değişmedi. Sürekli bağlantı hatası veriyor. Kullanamıyorum. Bu durumu yaşayan arkadaşım var mı? Var ise çözüm nedir?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2017. Apple Carplay normalde çalışıyor. Ama son birkaç aydır kullanırken çok fazla kopma oluyor. Önce kablodandır diye düşündüm. Ama kontrol ettiğimde kopma anında telefonun şarj aldığını fark ettim. Ancak yine de kabloyu değiştim. Sonuç değişmedi. Sürekli bağlantı hatası veriyor. Kullanamıyorum. Bu durumu yaşayan arkadaşım var mı? Var ise çözüm nedir?

Öncelikle kullandığınız cihaz ios 11 ve üzeri model ise apple yan sanayi kablo ile veri transferini kablonun yan sanayi oldugunu anladiginda kesebiliyor. Orijinal bir kablo ile baglantiyi tekrar deneyip yine ayni sorunu yasarsaniz başka bir iphone ( mumkunse sizin cihaziniz ile ayni surum olsun ) deneyip yine ayni hatayi alirsaniz servisten yazilim yenilemesi talep etmenizde fayda var.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

r00tsecurity

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sorun bende de oluyor. özellikle kasislerde çukurlarda. nedeni bence USB soketleri yalama oldu. ağzı genişledi. en ufak sarsıntıda bağlantı gidip geliyor.