Araba bir anda çalişmamaya başladi...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Aküyü değiştirdim problem düzeldi... Arkadaşın dediği gibi orjinal aküsü olduğundan ömrü dolmuş demekki... mutlu akü taktırdım şimdi 7-8 yıl gider dedi

En az 5 sene kafa rahat o konuda....sorunun bu şekilde çözülmesine sevindim :eyv

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aküyü değiştirdim problem düzeldi... Arkadaşın dediği gibi orjinal aküsü olduğundan ömrü dolmuş demekki... mutlu akü taktırdım şimdi 7-8 yıl gider dedi

çıkan aküde reno-nissan yazıyor ve yiğit akü üretimiyse orjinal aküsüdür. benimkide hala orjinal 4 yılı geçti, geçen ölçtürdüm değerler normal çıktı. bakalım ne zaman dama diyecek

edmur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler evet renault-nissan yiğit akü yazıyordu... İnşallah ömrü uzun olur biterse de uygun bir yerde bitsin inş benimki çok şükür şehiriçiydi en azından yolda kalmadım :)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7 8 yil gidiyosa bende hemen mutlu akuye geciyim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2009 da aracı aldığımda mutlu akü almıştım 2015 de de şarja bile koydurmadım yeniden mutlu akü aldım 8 sene belki gitmezde 6 sene gitti bende.

aktürk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede oldu servisi çağırdım kolon kilidi arızalı dediler 1 hafta sonra geldi eve geldikten sonra tekrar çalışmadı yine servis geldi çekiciyle çekip servise gittik tekrar komple direksiyon kolon kilidi değişti 2 aydır maşallah bir sıkıntı olmadı aracımın garantisi bitmemişti bitmiş olsaydı 7000 tl idi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kaç ah değerli taktırdın. sorma nedenim 72 yada 74 ah takıldıysa yuvaya tam oturdumu? malum boyutları büyük