Araba yol bilgisayarını sürekli sıfırlıyor

burakusoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kolay gelsin 2018model megane hb aracım 3 keredir yol bilgisayarını sıfırlıyor, 2 farklı servise götürdüm fakat bişey bulamadılar bu sorundan tek ben gitmişim, Ankara ‘da yaşıyorum acaba geceleri çok soğuk olduğundan dolayı aküde sorun olup yapma ihtimali var mıdır? bu sorunu yaşayan oldu mu?

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın ilk sahibimiziniz?

burakusoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet daha alalı 2ay olmadı

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada Mais servisine gitmenizi öneririm. RLİNK - Gösterge - ABS sisteminde bu sistemlerin herhangi birinde sorun olabilir. Kilometre bilgisinde bir sıkıntı oluyor.

i.soyler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bende oldu,aracımı bir yıl evvel aldım. Yol bilgisayarı değerlerini takip etmeyi severi bu yüzden km 10 bini geçtiği halde hiç sıfırlamadım fakat geçen gün kendi kendine sıfırlandı sevise gittim (Sancaktepe Atılgan) daha önce böyle bir sorun ile karşılaşmadıklarını söylediler pazartesi sabah bakım için bırakacağım kontrol edecekler. Aracım 2017 torch hb manuel
Arkadaşlar kolay gelsin 2018model megane hb aracım 3 keredir yol bilgisayarını sıfırlıyor, 2 farklı servise götürdüm fakat bişey bulamadılar bu sorundan tek ben gitmişim, Ankara ‘da yaşıyorum acaba geceleri çok soğuk olduğundan dolayı aküde sorun olup yapma ihtimali var mıdır? bu sorunu yaşayan oldu mu?