Arabadan Anlamayan 1 İnsan araba tanıtırsa !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Videodaki arkadaş And Mehmet Çetin ve kendisi birçok dünya pistinde yarışmış co-pilotluk yapmış ve bence araba testlerinde pîr olmuş bir insan. Videoyu 4-5 kere izlemiştim burda bir daha izledim acaba gerçekten abarttı mı diye ancak yine birşey bulamadım. Herşeyi objektif ve güzel yerlere değinerek anlatmış. Hiç tanımadığınız biri hakkında böyle konuşman bence hiç etik değil ki çok önyargılısın ve burda marka fanatikliği yapıyorsun. Arkadaşın daha önceki aracı Türkiye'de sayılı bulunan Clio Rs idi. http://www.youtube.com/watch?v=f4DdLegLkiQ Biraz takip edersen eğer gerçekten hak vereceksindir çünkü marka fanatikliği yapmadan bütün arabaları objektif bir şekilde anlatıyor. Kendilerini 2013'ten beri takip ediyorum ve bayılarak izliyorum. Bir aya yakındır video paylaşımında bulunmadılar ancak bir aydır sabırsız bir şekilde bekliyorum. Toparlayacak olursam bence burda marka fanatikliği yapmışsın clio 4 gerçekten videoda anlatıldığı gibi bir araba ayrıca And Mehmet Çetin'e arabadan anlamayan bir insan demen bence senin arabadan anlamadığının gerçeğidir.

m.palmer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu adam sacmalamis autocar 5 ustunden 4.5 puan vermis clioya cok fiestedan sonra sinifinin en iyisi

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence Videodada Anlatimdada Herhangi Bir Sorun Yok ;

Forumdaki Herkez Şikayetçi Zaten Kapilarda ve Diğer Yerlerde Kullanilan Plastiklerden Tek Bunu Kötülemilş .. Onun Haricindekilere Herhangi Bir Şiklayette Bulunmamiş Bana Kalirsa.. :eyv :eyv

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz bu arabanın direksiyonunda ki parlaklığa kafayı takan bir adamın o kromları eleştirmesini iyi buluyorsanız , Icon'a değil Joy'a binmeyi tercih etmelisiniz .
Görüyorum ki Renault sahibi olarak hepiniz bu durumdan memnunsunuz .

Hayır sizi de anlamıyorum zamanında Renault 25 - 21 - Safrane denen kapıları deri kaplı arabalar üretti bu firma onların neden 2. ellerini revaşta tutmadınız . Bu kadar kapıları göğüsü kaliteli araba istiyordunuz Renault zamanında size onu da sundu .

Kısaca siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz . Elin oğlu vw ford toyota opel gibi markaların forumlarında arabalarınızın eline su dökemeyecek arabalarıyla sizin arabalarınızı aşağılasın ki hak ediyorsunuz . Üzerine birde siz aşağıladığınıza göre :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Videodaki arkadaş And Mehmet Çetin ve kendisi birçok dünya pistinde yarışmış co-pilotluk yapmış ve bence araba testlerinde pîr olmuş bir insan. Videoyu 4-5 kere izlemiştim burda bir daha izledim acaba gerçekten abarttı mı diye ancak yine birşey bulamadım. Herşeyi objektif ve güzel yerlere değinerek anlatmış. Hiç tanımadığınız biri hakkında böyle konuşman bence hiç etik değil ki çok önyargılısın ve burda marka fanatikliği yapıyorsun. Arkadaşın daha önceki aracı Türkiye'de sayılı bulunan Clio Rs idi. http://www.youtube.com/watch?v=f4DdLegLkiQ Biraz takip edersen eğer gerçekten hak vereceksindir çünkü marka fanatikliği yapmadan bütün arabaları objektif bir şekilde anlatıyor. Kendilerini 2013'ten beri takip ediyorum ve bayılarak izliyorum. Bir aya yakındır video paylaşımında bulunmadılar ancak bir aydır sabırsız bir şekilde bekliyorum. Toparlayacak olursam bence burda marka fanatikliği yapmışsın clio 4 gerçekten videoda anlatıldığı gibi bir araba ayrıca And Mehmet Çetin'e arabadan anlamayan bir insan demen bence senin arabadan anlamadığının gerçeğidir.
Allah aşkına 1 arabanın kapı pandizotlarına vurunca o arabanın kaliteli olduğunu muanlıyoruz...

Tık tık tık kapı pandizotlarına tıklıyorlar bu araba kalitesiz . Bütün arabalar kalitesiz o zaman .
Ben marka fanatikliğime itiraz etmiyorum fanatiğim Renault'u ezdirmem .

Fıstık gibi 172 ye neler söylemiş haketmiyor valla :)
Hothach arabadan resmen D segmenti araba kalitesi bekliyor . Tamam kaliteyi bekliyorsun anlarım da 3-4 kg lik cd changeri laf kalabalığı olsun ağırlık yapıyor bahanesiyle söktüm demek nedir :D Önce kendisiyle bir anlaşsın kalite mi spor mu ? 2002 model 172 ph2 RS e Renault far ve yağmur sensörü koymuş kullan diye .

Bu adam hoş konuşuyor ama süspansiyon - yakıt dışında söylediklerine pek katılmıyorum . Özellikle günümüz otomobillerinin iç kısmı için katılmıyorum.
Siz değerli avukatlarınında boş sözlerine karnım tok sırtım pek :D

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Marka fanatikliği yapmanın bir anlamı yok iyisiyle kötüsüyle gördüklerini açık bir dille söylemiş. Test sadece övgüyle olmaz zaten.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadirim ;

Hepimiz Araçimizi Seviyoruz ve Renault'un Nasil Bir Marka Oldugunu Biliyoruz.. Ama Bence Bu Videoya (lara) Çok Fazla Bakma , Neticede Kimse Kimseyle Bir Değil .. Herkezin İstekleri Farklilaşiyor. Sen Bir Araça Binersin Sana Konforsuz , Sorunlu Bir Araç Gibi Gelebilir Fakat Senden Sonra Ben Bindiğimde Belki O Zamana Kadar Sürdüğüm En Rahat En Konforlu Araç Olabilir. Bu Kişiden Kişiye Değişiklik Gösterebilir.. Tabiki Renault Tutkunu Olarak Bende Renault 'u Her Yerde Savunurum Ama Markanin Yapmiş Oldugu Kötü Parçalara , Kullandiği Kötü Malzemelere Bazen Bende Arkadaşlar Arasinda Konuşurken Ayni Şekilde Videodaki Gibi Bahsediyorum.. Bu Bence Seninde Canini Sikmasin Olumlu Yönleri Konuşuduğu Gibi Olumsuz Yönleride Konuşulacaktir..

Tesekkürler.. :eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gereksiz bir tartışmaya gidiyor konu, fanatikliğe lüzum yok Kadir, Genelleme yaparak konuşmak buradaki yorum yapan yada aynı şeyleri düşünen kişilere saygısızlık etmektedir, ki forumumuzda böyle uslüplere taviz vermiyoruz biliyorsun. kendi düşünceni kaba ve uygunsuz bir şekilde dile getirmeni, tanımadığın kişi hakkında saygısızlık etmeni, buradaki kimsenin sana katılmamasının verdiği huzursuzlukla bize de ufaktan LAF SOKMAN ı hoş karşılamıyorum, Kusura bakma konunu sonlandırıyorum kardeşim :eyv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...