EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
  • Anahtar kontakta olmasa bile, far kolunu kendinize doğru çektiğinizde "Follow Me Home" özelliği devreye girer ve 30 sn. süresinde farlar yanar. Her çekme için +30 sn. eklenir. Toplam 2 dk. boyunca farlarla aydınlatma alınabilir. Süre sonunda farlar söner.

Bu özellik 2014 iconlarda var mı ?? Ben yapıyorum ama sadece sellektör verir gibi uzunlar yanıp sönuyor. yani 30 sn falan yanıp kaldığı yok ?
Follow me home özelliği yoktur/kapalıdır....
Yurtdışında ki araçlarda açıkmış.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umitsahin55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler sayenizde clio aracımdaki otomatik kilit özelliğini bilmiyordum ve aktif ettim ama gaza basınca artan ses özelliğini okadar uğraştım ama yapamadım

umitsahin55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio aracımda otomatik kilit devreye girince arka kapılar içerdende dışardanda açılmıyor çocuk kilidi devrede olduğundada aynı devrede olmadığındada aynı bilgisi olan varmı

umitsahin55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio aracımda otomatik kilit devreye girince arka kapılar içerdende dışardanda açılmıyor çocuk kilidi devrede olduğundada aynı devrede olmadığındada aynı bilgisi olan varmı
Ben sadece dışarıdan açılmasın istiyorum içerden açılsın istiyorum

umitsahin55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doblo aracımız vardı onda follow me özelliği vardı ama clio aracımda yok 2008 model 1.5 dci authentigue

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler sayenizde clio aracımdaki otomatik kilit özelliğini bilmiyordum ve aktif ettim ama gaza basınca artan ses özelliğini okadar uğraştım ama yapamadım

bu özellik her ne kadar hıza duyarlı ses sistemi olarak geçsede size şöyle kısaca anlatayım arabanın içinde açtığınız şarkıyı duyamacağınız zaman yani sol şeride geçtide eliniz direksiyonda cam açık hızlandıkca içeride oluşan uğultuda cihazın sesi uğultuyu algılaması ile sesi yükseltir aynı zamanda bu devire bağlı artıştada söz konusudur ama genellik ve birincilik multimedya üzerinde sağda solunda bulunun telefonlardaki gibi mic girişi(küçük bir delik) ile kontrol edilir. bu değişiklik gösterebilir. kapalı olabilir ayarlardan açabilirsiniz. yabancı isim veya kısaltılmış adıyla geçer ayarlarda.

umitsahin55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu özellik her ne kadar hıza duyarlı ses sistemi olarak geçsede size şöyle kısaca anlatayım arabanın içinde açtığınız şarkıyı duyamacağınız zaman yani sol şeride geçtide eliniz direksiyonda cam açık hızlandıkca içeride oluşan uğultuda cihazın sesi uğultuyu algılaması ile sesi yükseltir aynı zamanda bu devire bağlı artıştada söz konusudur ama genellik ve birincilik multimedya üzerinde sağda solunda bulunun telefonlardaki gibi mic girişi(küçük bir delik) ile kontrol edilir. bu değişiklik gösterebilir. kapalı olabilir ayarlardan açabilirsiniz. yabancı isim veya kısaltılmış adıyla geçer ayarlarda.

Bilgilendirme için teşekkürler

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

o mikrafona dogru ıslıkk calsak teybin sesi artar mı yani

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
o mikrafona dogru ıslıkk calsak teybin sesi artar mı yani
Dene bakalım, tecrübelerini bizimle paylaşırsın artık... :D