Arabam cekildi

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim, yukarıda yazdığın karalayıcı tabiri editledim, bir kaç kişi için bir kurumu ve çalışanlarını küçük düşürücü şeyler yazmak bizlere yakışmaz, canının yandığını biliyorum lakin sakin olmakta ve kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var...:eyv
Yok abi cumlemi inan özenle secerek yazdim bu isten kar amaci olan ne kadar kisi ve kurum varsa dedim yoksa layiki ile gorevini yapan kurum ve mensuplarina bir soz soylemek ne haddime.bir kusurum olduysa affola

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun. Tüm teşkilat değil ama her sektörde olduğu gibi Polis arkadaşların arasında da görevi kötüye kullananlar var.
Tabiki tum teskilat degil .eyvallah

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende basıma gelen bı olayı anlatayım oncekım arabam ankara plakaydı ızmırde polısler hıc rahat bırakmıyorlardı kontrol oluyor onumdekı 5 araba gecıyor benı durduyorlardı sımdı yenı arabamda plaka ızmır plaka bu sefer ankaraya gıttıgımde zaman polısler durduyorlar nasıl ıstır anlamadım en sonunda gecen hafta ankarada polıs kontrolunde dedım hocam bızım yunan lı degılız bu plakada memleket plakası adam baktım ceza yazıcak kılıfına uydurup hıc yapmadım seyı yaparak babam emnıyet amırı dedım polıs evlerıne gırıs kartımı gosterdım adam tamam gec dedı valla bu nasıl ıstır anlamadım
Gecmis olsun kardeşim))

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle tesekkurler. Kesinlikle butun polis teskilatini suclamadim. Lakin yazimda belirttigim gibi bu isten ne kar amacli kisi ve kurum varsa dedim.Belki olayi detayli anlatmadigim icin pek acik olamadim. Suna emin olun belki sizden fazla saygim vardir görevini layiki yapan emniyet guclerine ama buda degilki curuk elmalari ifşa etmiyecem anlamina gelmez. Not( memur burada oturdugunu bilseydik cekmezdik dedi ayrica bulundugum bolgede ne park yapmaz levhasi var nede trafigi engelleme durumu var mahallenin ici)

İllaki her meslekte olduğu gibi bu meslekte de var çürük insanlar. Eğerki bulunduğunuz sokakta Parkın yasak olduğuna dair bir işaret vs yoksa tek yapmanız gereken aracın çekildiği yeri ve sokağı gösterir şekilde olay yerini fotoğraflamak ve ceza makbuzunun aslı ile bir dilekçe ile Trafik mahkemesine iadeli tahütlü göndermek. Ben burda meslektaşımıda savunmadım sadece uslubunuzun yanlış olduğunu belirttim. Bu ........... dediğiniz zaman genelleme yapmış olursunuz ne yazıkki.

SYSOP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haksız yazılan cezanın iptalinde polis memuruna herhangi bir yaptırım var mı? Benim bildiğim yokta sorayım dedim.
Bazen oluyor memur inatlaşıyor daha da derdini anlatamazsan ben yazayım sen git iptal ettir diyor böyle insanlık olmaz neye inanıyor bu insanlar ağaca tapsa yapmaz vallahi.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İllaki her meslekte olduğu gibi bu meslekte de var çürük insanlar. Eğerki bulunduğunuz sokakta Parkın yasak olduğuna dair bir işaret vs yoksa tek yapmanız gereken aracın çekildiği yeri ve sokağı gösterir şekilde olay yerini fotoğraflamak ve ceza makbuzunun aslı ile bir dilekçe ile Trafik mahkemesine iadeli tahütlü göndermek. Ben burda meslektaşımıda savunmadım sadece uslubunuzun yanlış olduğunu belirttim. Bu ........... dediğiniz zaman genelleme yapmış olursunuz ne yazıkki.

Uslubumdan bu anlaşıldıysa özür dilemek erdemliktir özür dilerim öyle bir düşüncem inanın olmadı.( genel olarak olmasa da bu zihniyette olanlar için uslubum ve düşüncem fazlasıyla artacaktır İptal konusuna gelince inanın hiç umudum yok lakin dediğiniz gibi yapıp göndericem bakalım bu mekanizme nasıl işliyormuş onuda görmüş olacağız Saygılar

Son düzenleme:

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haksız yazılan cezanın iptalinde polis memuruna herhangi bir yaptırım var mı? Benim bildiğim yokta sorayım dedim.
Bazen oluyor memur inatlaşıyor daha da derdini anlatamazsan ben yazayım sen git iptal ettir diyor böyle insanlık olmaz neye inanıyor bu insanlar ağaca tapsa yapmaz vallahi.

Bakalım deneyip göreceğiz bunu

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Memur olduğunuzu söylediğiniz için size sorma gereği duydum her araç çekilir mi yani ceza kağıdı bırakılıp gidilir mi yani trafik ile alakası olmayan yerden bile araç mutlaka çekilir mi?

ancrali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun