Arabam Yağ Kaçırıyor

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
clk.34 apla, arbana bakmadığını bılıyoz zaten...:cool: acemılık arabası yaptın atabayı, şöforluk öğrenmek için kıralık araba gıbı kullanıyon...:cool: bide araba satarken "bayandan kullanılmış araba" dıyolar, hayatta almam yani... bakım yok, motor-şanzıman zorlanmış, ufak tefek vuruklar, vs... olan nıce bayan arabaları var, hala bu lafı satarken kullananlar var ve buna ınananlarda var... tabı senın araba için demıyom bunları...cenker

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işaretlediğin yerde klima ile ilgili hiç bişi yok. geçse geçse motor su hortumu filan geçer. o yüzden lifte kaldırma vaktin gelmiş.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor yağı seviyesini çubukla kontrol ettiniz mi. Sogutma sıvısı ve fren hidroliği haznesinde azalan (minimum çizgisinin altına inen) varmı? Seviyenin altına inen yoksa her ihtimale karşı Bilal Usta'nın dediği gibi zorlamadan, hergün yağına-suyuna bakarak servise gidene kadar dikkatli kullanmanız faydalı olur.
Kendi aracımda yağ seviyesini ayda 2 kez çubukla kontrol etmeyi alışkanlık haline getirdim. Bilgisayara tam olarak güvenemiyorum açıkcası.

Son düzenleme:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
clk.34 apla, arbana bakmadığını bılıyoz zaten...:cool: acemılık arabası yaptın atabayı, şöforluk öğrenmek için kıralık araba gıbı kullanıyon...:cool: bide araba satarken "bayandan kullanılmış araba" dıyolar, hayatta almam yani... bakım yok, motor-şanzıman zorlanmış, ufak tefek vuruklar, vs... olan nıce bayan arabaları var, hala bu lafı satarken kullananlar var ve buna ınananlarda var... tabı senın araba için demıyom bunları...cenker

üstüne bastın ayağını kaldır :aytuğ ah ah düşünmüştüm de sonra kiralık araçla kaza yapıp ödemesi falan milletle uğraşmak gerekirse falan vazgeçmiştim:)

benim amacım araç sahibi olmak değil de araç kullanmaktı, hiçbir eşyaya hizmet etmediğim için araba bile olsa bu güvenlik harici hizmet edemiyorum, bünyeye aykırı:D

ama gelişimlerim yok sayılıyor, kuş pisliği, reçine vb bırakmıyorum üzerinde, içi zaten kirletmek yasak, tozu alınıyor :hıh

bayandan arabalara ben de bakmadım 6 ay araç ararken hehe ama adam diye gittik karısının arabasıymış meğer off bir gaz kokusu 1.2 extreme di 2008 model, tüplü mü bu diye sordu erkek arkadaşımhehe bir de içi berbat pisti 4 yıllık araç nasıl o hale gelir anlayamadık, hoş tuvaletten çıkarken ellerini yıkamayan o kadar kokoş hatun var ki, şaşırmamak lazım:bant

taffy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam dolanıyordum merak ettim acaba ne durumda aracınız benimde akıtıyordu yağ 1600 tl masraf açtılar