Arabamda ''servİces lambasi ve motor İŞaretİ'' yandi

SelimEnc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hahah arkadaŞlar servİces iŞiĞi ve motor lambasi bİraz sÜraatİmden sonra kendİlİĞİnden sÖndÜ Çok mutlu oldum valla :) AMA ŞİMDİDE DJİTAL EKRANDA KARTINIZIN PLİNİ DEĞİŞTİRİN DEDİ ANAHTARN PİLİNDEN BAHSEDİYOR SANIRIM :):)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hahah arkadaŞlar servİces iŞiĞi ve motor lambasi bİraz sÜraatİmden sonra kendİlİĞİnden sÖndÜ Çok mutlu oldum valla :) AMA ŞİMDİDE DJİTAL EKRANDA KARTINIZIN PLİNİ DEĞİŞTİRİN DEDİ ANAHTARN PİLİNDEN BAHSEDİYOR SANIRIM :):)

Anahtar pili de olabilir kart değişmeside gerekebilir :eyv Sınıntının geçtiğine sevindim ama yetkili bi servise gidip bilgisayara bağlatmanızı öneririm

kemancı22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arıza lambası lpg olduğu için yakar arada sonra söner. nedeni ise beyin lpg ye göre programlı değil o yüzden yabancı yakıt algılıyor o yüzden. aracın yag bakımı ne zaman yapıldı? eğer yapıldı ve km dolmadıysa bir yılda bir servis ışığı yanar. yani sorun edilecek bişey yok ufak işler bunlar :)

SelimEnc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha yag degişimine 5oookm var :D ama aldgım adam biraz hor ve pis kullanmş yavaş yvaş kendsne geliyor arabam ışık olayı gitti ama kart pili değiştirin dedi bugünde .d

prokaLfa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arıza lambası lpg olduğu için yakar arada sonra söner. nedeni ise beyin lpg ye göre programlı değil o yüzden yabancı yakıt algılıyor o yüzden. aracın yag bakımı ne zaman yapıldı? eğer yapıldı ve km dolmadıysa bir yılda bir servis ışığı yanar. yani sorun edilecek bişey yok ufak işler bunlar :)

Arkadaş doğru cevabı vermiş.