Arabanızla İlgili Sorunlarınız mı Var ? Buraya Bakın!

civilhunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bundan 1 yıl önce 2008 model clio 3 almıştım birinden şimdi 4üm var :D Neyse arabayı alırken servise falan götürdüm. Ekspertiz raporu falan çıkarttım detaylı inceletim ama arabanın içine bindiğimde hiç iç tavan döşemesine bakmak gelmedi neyse aracı aldım aradan bir gün geçti bir baktım iç tavan döşemesinde küf lekeleri gibi küçük ama yoğun siyah kahverengi lekeler var neyse arabayıda temizletmeyi planlıyordum ziebarta götürdüm iç detaylı temizlik yaptırdım. Adamlar çok uğraştılar ama bu lekeleri çıkarmadılar meğer o döşeme kumaşı için kullanılan yapıştırıcı kimyasal zamanla dışa doğru kusma yapıyormuş clio 3'lerde bu oluyomuş dedi ziebartta ki eleman. Sonra servise gittim dedim böle böle ne yapabiliriz bunun kullanıcıyla bir alakası yok aracın kendinden olan bişey tabi servistekiler parasını verirsen hemen değiştiriz dediler. komple iç tavan döşeme değişecek 1100 tl civarı bana çıkarttılar maliyet. Tabi değiştirtmedim hemen. Eve geldim şikayetvar.com'u aktif kullanırım. Kurumsal firmalar dikkate alıyor çünkü. Hemen yazdım araç iç tavan döşemesinde lekeler var kullanıcıyla alakası yok işte araştırdım clio 3'ler kronikmiş falan. Bir gün sonra Mais merkezden telefon sizi yetkli servise yönlendireceğiz. bana 1100 tl fiyat veren servis çağırdı beni döşemenin fotoğrafını çekip merkeze göndericez diye. çektiler, gönderdiler falan aradan 3 gün geçti aradılar servisten iç döşmesini değiştiricez fiyatı 1100 tl ama biz sizden sadece kdv'sini alıcaz dediler 200 tl civarı tamam dedim bende hemen gittim bıraktım arabayı, bir gün sonra teslim almaya gittim pırıl pırıl bide görevli bayan demesin mi sizden kdv'yide almazsak bizden memnun kalır mısınız diye :D kalmazmıyım dedim ya süper. Yani anlıyacağınız iç tavan döşmesini 0 tlye yenisiyle değiştirtim. O yüzden şikayetvar.com'u kullanın derim

Bu tarz durumlarda şikayet var kullanın tabi dürüst ve doğru beyanlarda bulunmak şartıyla derim. amacım burda sitenin reklamını yapmak falan değil. bilginize

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Buna benzer bir konu bugün içinde RFC'da açıldı, düşüncelerimi paylaştım. Burada aynı düşüncelerimi ve görüşlerimi yenilemek istiyorum. Renault Mais müşteri memnuniyeti konusunda renault severi üzmemeye gayret gösteriyor ve müşterilerinin kullanıcı hataları dışındaki tüm maduriyetlerini garantisiz bile olsa gideriyor.:eyv

civilhunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buna benzer bir konu bugün içinde RFC'da açıldı, düşüncelerimi paylaştım. Burada aynı düşüncelerimi ve görüşlerimi yenilemek istiyorum. Renault Mais müşteri memnuniyeti konusunda renault severi üzmemeye gayret gösteriyor ve müşterilerinin kullanıcı hataları dışındaki tüm maduriyetlerini garantisiz bile olsa gideriyor.:eyv

KAtılıyorum fakat servisler ilk etapta çok sıcak yaklaşmıyor bu tarz konulara o yüzden konun merkezden servise gitmesi daha etkili oluyor

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet bu siteyi bende duydum kullanmak hiç nasip olmadı ama sorunları çözme konusunda epey iyilermiş tabi dürüstlüğü elden bırakmamak gerekir

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
KDV istemeleri de ayrı bir hata, ücretsiz değişimlerde KDV isteyemezler...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burdan görünüyor ki Usta abinin dediği gibi KDV isteyemezlerse tamamen kişisel insifiyatine kalmış onuda 200 tl almayıp memnun kalın demiş sebebide açıktır işlem sonrası mais den arayacaklar ve sorular sorup özellikle memnuniyet adı altında bilgi alacaklar :)... bu arada sikayetvar sitesi çok önemli bir site orda herkese ulaştığından bilgiler firmalar dikkate alıyorlar bende daha geçenlerde kullandım istanbulbilisim mağazasınında şikayet kargo firması ve müşteri temsilcisi elemanın üslüpsüz çelişkili cevaplarından ve yanlış karg bilgisinden ayrıca aldığım ürün de hafif çizikler vardı fakat piyasada 250 300 arası iken ben indirimli aldım diye dikkate almadım demiştim aradılar bir özürler bir özürler kargo firmasının yerine kendi elemanları yerine özlem hanım özüre gerek yok dedim sizin dediğiniz gibi kargo firmanın çalışanı sorumlu tabikide ama bu tipler yüzünden siz kötü gözküyorsunuz dedi ve ürünü değiştirmek gerektiğini kurye çağırtcağını ücretsiz alıp evden değişim yapalım dedi istemedim anlayacağınız SİKAYETVAR baya bir önemli site :) civilhunter paylaşımınız ve bilgilendirme için teşekkürler.

civilhunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burdan görünüyor ki Usta abinin dediği gibi KDV isteyemezlerse tamamen kişisel insifiyatine kalmış onuda 200 tl almayıp memnun kalın demiş sebebide açıktır işlem sonrası mais den arayacaklar ve sorular sorup özellikle memnuniyet adı altında bilgi alacaklar :)... bu arada sikayetvar sitesi çok önemli bir site orda herkese ulaştığından bilgiler firmalar dikkate alıyorlar bende daha geçenlerde kullandım istanbulbilisim mağazasınında şikayet kargo firması ve müşteri temsilcisi elemanın üslüpsüz çelişkili cevaplarından ve yanlış karg bilgisinden ayrıca aldığım ürün de hafif çizikler vardı fakat piyasada 250 300 arası iken ben indirimli aldım diye dikkate almadım demiştim aradılar bir özürler bir özürler kargo firmasının yerine kendi elemanları yerine özlem hanım özüre gerek yok dedim sizin dediğiniz gibi kargo firmanın çalışanı sorumlu tabikide ama bu tipler yüzünden siz kötü gözküyorsunuz dedi ve ürünü değiştirmek gerektiğini kurye çağırtcağını ücretsiz alıp evden değişim yapalım dedi istemedim anlayacağınız SİKAYETVAR baya bir önemli site :) civilhunter paylaşımınız ve bilgilendirme için teşekkürler.

Rica ederim arkadaşlar bilinçli tüketici olmak önemli özellikle bu tarz muattap bulabileceğimiz kurumsal firmalardan hakkınızı arayın. Gerek bankadan alınan kredilerin dosya masrafları gerek kredi kartı aidatları. Bakın bugün e devlet şifremler türkiye gov tr ye girdim Avea dan 2012 yılından 2 faturamı çift yatırmışım 50 tl alacağım gözüküyor. Bilinçli tüketici olmak önemli arkadaşlar.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşımınız için teşekkürler kardeşim. Bu bilgiler diğer arkadaşlarımıza ışık olacak. Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim.