Arabayı çalıştırmadan camı açıp kapatamıyorum

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler herkese 2017 icon clio aracımda motoru çalıştırmadan camı açıp kapatamıyorum. Bunun çözümü nasıl olacak bana çok saçma geldi. Yani arabaya bindiğimde yarım kontak yapsamda direkt camları açamıyorum.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartı taktığınızda açabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 joy da kartı takıp açıyorum sizde de öyle olmalı. Olmuyorsa servise uğrayın. Kazasız sürüşler

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartsiz kullanirken nolcak peki.sacma bir sistem var.kart takili degilken frene basmadan starta basinca kontak aciliyor ama camlari acamiyorsunuz.illa ya kart takilacak yada takmadan araba calostirilcak.karti eller serbestte kullandigimdan uzerinde silikon kilif var bu kilifi sokmeden kart da takilmiyor.tam bi iskence yani.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartsiz kullanirken nolcak peki.sacma bir sistem var.kart takili degilken frene basmadan starta basinca kontak aciliyor ama camlari acamiyorsunuz.illa ya kart takilacak yada takmadan araba calostirilcak.karti eller serbestte kullandigimdan uzerinde silikon kilif var bu kilifi sokmeden kart da takilmiyor.tam bi iskence yani.

Evet bence de yarım kontak yapılabildiğine göre anahtarı takmadan camların da açılabilmesi sağlanmalıydı. Saçma olmuş ya da bizim bilmediğimiz bir sebebi var

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen bendede silikon kılıf var o yüzden hiç denemedim kartı takarak camları açmayı. Ama mecbur öyle yapıcaz anlaşılan.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercedes tarzi olmaliydi 90 modellerde bile şöyke bir ozellik vardi.arac calismazken anahtar takili olmasa da kapiyi acarsaniz yani tavan lambasi yaninca camlari acip kapatabiliyordunuz.