Araç 194 km hızı geçmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 1.5dci 110 bg Edc .
Geçen deneme fırsatım oldu ve araç saatte 194km hızı geçmiyor.Lüleburgaz-Edirne otobanında ayağım dip gaz bile değilken 194 km hızla gidiyordum ve yokuş aşağı dip gaz yaptığım halde hızım artmadı.Kesici mi var acaba?Kuzenimde hyundai accent blue otomatik vardı.Yanımdan geçiverdi gitti. :D

erdem1998

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen deneme fırsatım oldu ve araç saatte 194km hızı geçmiyor.Lüleburgaz-Edirne otobanında ayağım dip gaz bile değilken 194 km hızla gidiyordum ve yokuş aşağı dip gaz yaptığım halde hızım artmadı.Kesici mi var acaba?Kuzenimde hyundai accent blue otomatik vardı.Yanımdan geçiverdi gitti. :D

Keşke yanınızda olsaydım ben de yanınızdan geçer giderdim :) zira benim araç 195 yapıyor hehe Şaka bir yana hız sınırlayıcı yok sanırım araç o kadar gidiyor. Ben 2011 Accent era dizel otomatikle 208km yaptım bursa otobanında, Accent yapar.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke yanınızda olsaydım ben de yanınızdan geçer giderdim :) zira benim araç 195 yapıyor hehe Şaka bir yana hız sınırlayıcı yok sanırım araç o kadar gidiyor. Ben 2011 Accent era dizel otomatikle 208km yaptım bursa otobanında, Accent yapar.

hehe 194 ile giderken ayağım gaz pedalında sonda değildi ama daha pedal mesafesi vardı.İşlese gidecekti daha.

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
devir kactı ? devirden kesmiş olabilir

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Kesici yada hız sınırlayıcı olabilir düzde 194 yapan araç yokuş aşağı dahada hızlanmalı

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hız felakettir... :)

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gereksiz hızlara ne gerek var ki abartılı. Normal hızda gitmek tekerlekli sandalyeden girmekten daha iyidir. Hız yaparken en sevdiğiniz insanların fotoların ı cama yapıştırmanızı tavsiye ederim. O zaman bu paylaşımlar o yapmaz sınız

Hailstorm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın teknik verilerine göre maksimum hızı 187 km/h. Gösterge her zaman biraz yüksek gösterir, dolayısıyla 195 km/h gösteriyorsa aracın maksimum hızına ulaşmışsınız demektir. Modern araçların nerdeyse tamamında motoru korumak veya maksimum hızı sınırlandırmak amacıyla devir kesici mevcut, Megane'da da vardır mutlaka.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gereksiz en fazla 120 yi geçmemeli

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç konforlu ses gecirmiyor olunca yavaş hızda gitmiyor hissi oluşuyor yol müsait değilse canınız yanmasın hız kötü sizin icinde arkanızda kalanlar içinde sucsuzlar içinde

dizel arac ile hız yapmanın anlamıyok zaten dizel ucuzluk için ve altdevir torku için güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...