Araç içi ambiyans aydınlatma ışığı ?

mert25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. İsmim Mert. Öncelikle belirtmek isterim ki ilk kez bir forum sitesine üye oldum dolayısı ile kullanım kurallarını vs. bilmiyorum bu yüzden önceden kendimi tanıtmam gereken bir başlık falan varsa kusura bakmayın. Artık bende bir clio 4 sahibiyim. (1.5 dci 90 bg touch ) Forumu birkaç gündür takip ediyorum başlıkları inceledim. Fikir alışverişi sağlanabilen mülemmel bir ortam oluşmuş. Neyse gelelim sormak istediğim soruya. Birçoğunuzun bildiği gibi günümüzde bazı araçların iç dikiz aynası altında led aydınlatmalar oluyo. Vites bölgesinin olduğu yere genelde kırmızı loş bir ışık veriyor ve aracın içi geceleri çok hoş duruyor. Bunu sonradan kendi aracına uygulayan varmı acaba ? varsa nasıl yaptı yardımcı olursanız sevinirim çünkü bu uygulamayı bende kendi aracıma oluşturmak istiyorum.

Birlikte hoş vakit geçirmek dileği ile.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Araç içindeki 12v elektrik soketinden akım alarak led döşeyebilirsin,Kangoo'da yapmıştım benzerini...

mert25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler bu konuyu araştıracağım

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoş geldin mert, keyifli forumlar.:eyv

değişiklik yapan arkadaşlarımız oldu. eski konulara bakarsan bulabilirsin. aklında bulunsun sonradan eklenen ekipman aracının elektrik aksanı garantisini bozabilir.

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İç aydınlatmaya sabit 12 volt geliyor. Bu gerilimi bulun önelikle. Daha sonra submarine ışığ için hangi renk led istiyorsanız o renk ledin 20 derecelik olanın alın. 1-1.5ohm direnç ile birlikte bağlayın.

mert25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Desteğiniz için hepinize teşekkürler garanti kapsamından çıkabilme durumu biraz düşündürüyor açıkçası