Araç içi kamera tavsiyesi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben de viofo A119 v2 aldım.Yeni elime ulaştı.Montajını yapacağım yakın zamanda.

qanqi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar hayirli bayramlar sj4000 memnunsunuz yazdiginkza gore
Ve tahminimce sadece önden kayit yapiyor, arkada kayit cihaziniz yok bide park halindeyken kayit yapmiyor sanirim. Ürünün teknik özelliklerini inceledigimde o çikıyor dogrumu acaba?

qanqi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumda Ankay2 nicki arkadaşımızın konuları var.

Ben Ön tarafta Shadow GT680 arka tarafta Mini0801 kullanıyorum.

İki kamerada FUll HD ve 32 şer GB hafıza kartı var. Harekete duyarlı seçeneği ile yaklaşık 2 gün kayıt tutuyor.

Park halinde sanırım azda olsa sallanmaya duyarlı kameralarda var. Malum döviz aldı başını gitti fiyatlarda artıyor. Fiyat Performans kameraları Türkiyede pahalı.

Çinde daha uygun ve belli bir tutara kadar gümrük masrafıda çıkmıyor.

Haci abi hayirli bayramlar öncelikle
bende ön ve arkaya istiyorum
Sen nasil memnunmusun?
Bide bu dedigin kameralar bi paket icindemiydi
Yoksa sen ayri ayri alipmi senkronize ettin
Saygilar

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Hayırlı Bayramlar Kameralardan memnunum.4 seneyi geçti hala kullanıyorum. Ben motion detection ile kullanıyorum iki hafıza kartıda geçen sene arızalandı değiştirmem gerekti.İçindeki bataryaları değiştirmem gerekti sadece .şuan hala çalışıyor ikiside ama ön kamera güneşten plastik kasa açıldı idare ediyorum. Yeni modeller var park halinde sarsıntıda devreye girecek şekilde ama malum dolar arttı fiyatlar yükseldi. İki kamera birbirinden bağımsız.Senkronize çalışan kameralarda pahalı olabiliyor ve gümrük vergisine tabii olursa fiyat daha da artıyor.Aliexpress veya gearbest tarzı sitelerden bakabilirsiniz. Ayrıca Ankay arkadaşın konularını takip edebilirsiniz.Birdr donanımhaberde fiyat performans kamera konusu var orayıda inceleyin.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar hayirli bayramlar sj4000 memnunsunuz yazdiginkza gore
Ve tahminimce sadece önden kayit yapiyor, arkada kayit cihaziniz yok bide park halindeyken kayit yapmiyor sanirim. Ürünün teknik özelliklerini inceledigimde o çikıyor dogrumu acaba?

Evet doğru ben kullaniyorum. Obd den sarj kablosu alirsaniz park halindede kaydeder, aku voltaji azaldigi zaman otomatik kaydi durdurur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi