Araç içi Kameralar - İnceleme - Sorularınız

Barsoom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kamera kullanan arkadaşlar,extra power battery uygulaması yapan varmı. bazı yabancı forumlarda power battery uygulaması yapmıslar,ne kadar etkili kamera 3-4 saat mi gidecek yorumlarınız varsa bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Ben batarya kullanmıyorum.İki kamera var ve motion detection özelliği devrede aküden besleniyor.Bir kameranın çektiği akım 0,20ma .Çok etkilemeyeceği için bu şekilde kayıtta.

Barsoom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk önceleri direk bataryadan beslemeli yaptım.fakat cumartesi pazar bir yere çıkmazsam pazaertesi akü basmıyordu bu yüzden bende soküp çakmak enerji besledim.ön ve arkada kamera 2 tane demekki fazla enerji çekip bitiriyor.yada devamlı onunden geçen oldugu için devreye girip çıkıyor bundan dolayı power bank güçlü birsey bulursam yapıcam.motion dedektör kapattım

cyborg78

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Dome G30B 2.7 inç H.264 1080P Full HD Dual Lens (gearbest)e 39 dolar araç içi kamera
aynısı "techsmart" marka GHK 1017 MediaMarkt'ta var 169 tl tabi arka görüş kamerası dahil değil bunda :)

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

cyborg78

Kayıtlı Üye
16-Bursa

Cazador355

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde GearBest'ten Junsun H030 araç içi kamera aldım. Henüz monte edemedim. Merak ettiğim bir konu var. Kamera sürekli camda takılı mı kalacak. Gece veya gündüz vakti kamerayı gören biri, camı kırıp çalma girişiminde bulunabilir mi? Arabada kalan vantuzlu navigasyon cihazlarının çalındığını duymuşutum o yüzden tereddütte kaldım. Kamera büyük biraz gizlenmesi zor.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Geçenlerde GearBest'ten Junsun H030 araç içi kamera aldım. Henüz monte edemedim. Merak ettiğim bir konu var. Kamera sürekli camda takılı mı kalacak. Gece veya gündüz vakti kamerayı gören biri, camı kırıp çalma girişiminde bulunabilir mi? Arabada kalan vantuzlu navigasyon cihazlarının çalındığını duymuşutum o yüzden tereddütte kaldım. Kamera büyük biraz gizlenmesi zor.
Türkiyede yaşıyoruz.Her ihtimal var. Ama çokta paranoyak olmamak gerek.Araca yandan oluşacak taciz gasb vs .durumlar içinde kamera takanlar var 😊😊😊

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kendi aracımda mini serisi kamera kullanıyorum. Ama test zamanları bırakın bir kamerayı bazen 3 kamera takılı oluyor. Bugüne kadar başıma birşey gelmedi, tabi hayatta hiçbirşeyin garantisi yok ama görünürde birşey olmasa bile acaba torpido'da yada bagajda var mıdır diyip camı kıranlar oluyor.

Kamera pilli olmayan bir model ise bence camda kalmasının bir sıkıntısı yok. Oda pil kısa sürede ölmesin diye :)