Arac ici kaplatma

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selim arkadas link varmi

Yaşasın vatan yaşasın Türk milleti

mguner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım benim fikrim olarak söylüyorum yalnış anlama. Yalnız o dediğin işlem boya ile biraz zora benziyor bana göre. Servisten kırmızı olarak yaptırırsan da mutlaka koltuk dösemesinin bir kısmında resimdeki kırmızı yaptırmalısın buda pahalı olabilir. Bu yuzden Boyama yerine serviste yaptırmanı tavsiye ederim ama sen bilirsin. Gelelim asıl fikrime, konsolu kırmızı yapmak yerine hava çıkışlarınin etrafindaki parlak siyahi ve direksiyon simidinin alt parlak siyah kısmını kirmizi yaptirirsan bence daha hos olabilir. Bu benim tavsiyem. Hatta bi bayiye gidip kırmızı ic dosemeli bulup inceleyip kiyaslayabilirsin. Hemde daha uygun fiyata olur. Hemde konsol sokme takma olacaksa o iste yalnis takilma da ses yapmasinin onune geçersin. Ama bi arastir bende düşünüyorum bunu çünkü

SM-N910G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler daha mantikli dediklerin arkadaşım

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2. El ilan sitesinde görmüştüm. Aracı satan kişi aracın kapı içlerindeki yerleri ve kapılarda bulunan kol dayama yerlerini kırmızı folyo ile kaplamış icon gibi olmuş ayrıca gösterge panelinin üstünde bulunan yeride kaplamış gayet hoş duruyordu. Bu şekilde yaparsanız bence çok hoş olabilir. Maliyet açısından max 30-35 tl gibi tutar. Resimde işaretlediğim yerleri folyo ile kaplarsanız bence güzel olur. Resim biraz karışık oldu kusura bakmayın

GoPGPZ.jpg
[/URL][/IMG]

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler