Araç Kamerama Yansıyan Korkunç Kaza

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en hatalı golf ama en az onun kadar hata sahibi olan fiorino surucusu hem hızını duşurmek hemde orta şeride geçme arzusuna sahip olmanın hiç bir mantığı yok (Acaba arkadan geleni görup yol mu vermek istedi ya da sıkışmasını mı sağlamak geçmesini engellemek mi istedi kaza sonrası kaçışından huylandım biraz neyse) 2. hata leon da baktın araç sıkışacak frene basmıyosun bari gazda verme anladık arkanda araç var ama solda da 2 metre boşluğun var kır sola az bişey sende beladan kurtul herkezde kurtulsun pejo surucusune diyecek laf bulamıyorum ALLAH a emanet gidiyo sağ tarafında uzerine uçarak gelen bir araba var rahat gorebileceği açıda ve birde fren sesi oluyo ne hikmetse frene basmak gelmiyor aklına hala gazı köklemiş gidiyo herkez ezbere gidiyor maşallah kaza geliyorum demiş demeden gelmemiş ama bunu fark eden video yu çeken arkadaş olmuş keşke bu arkadaşın 10 da 1 kadar dikkatli yolda seyahat edebilse insanlar umarım bu videoyu izleyen dikkatli 3-5 şöför arkadaş trafiğe kazanılmış olur bu tip örneklerle gunde kaç kere karşılaşılıyoruz hatayı suçu işleyenlerden çok biraz da kendimizde aramak lazım hatadan kurtulma şansına sahip olupta denemiyor isek bizlerde suçluyuzdur saygılarımla hepinize dikakatli suruşler...

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Muhtemelen her zamanki muhabbet seni ve önündekini görüp gaza gelen bir arkadaş

Özcan Altay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pislik golf lü hep onun yüzünden

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Golf ilk seçeneği orta şerit olması lazımdı ama o direk sol şeride geçmeyi tercih etmiş

lkr_yldz

İlker YILDIZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soyle bir şey soyleyeyim trafikte en çok korktuğum arabalardan biri haline geldi bu Leon cular

arabarina karşı inanılmaz bir güvenleri var

bende çok kaza yapan Leon gördüm

Allah korumuş sizi

leon ile alakayı bende çözemedim. bu kazada leonun ne gibi bir hatası var? bizi aydınlatır mısınız?

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Muhtemelen her zamanki muhabbet seni ve önündekini görüp gaza gelen bir arkadaş

Gaza gelenler cezalarını sadece kendileri çekse keşke ama işte masumlarda yara alıyor mağlesef ben 2005 yılında 206 ım ile bir M3 u bagdat caddesinde gaza getirmiştim o fazla gaza geldi ve gitti kaldırımdaki çınar ağaçlarından birine yapışmıştı hatırladığım goruntu karesi motoru kucağına almış 2 tane 18-22 yaş arasında heyecanı fazla tecrübeleri az genç arkadaşlardı hatalarını kendileri ödedi içimde ufak uzuntu olmuştu o da arabanın pert olmasınaydı ama burdaki durum biraz farklı çevredekilerede uzuluyor insan

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar TechTurkey ve DonanimHaber de konular acilmis ve benim yukledigim video nun basligi degistirilerek kullanilmis. Ileri geri konusuluyor. Dh de ben yazdim ama TT de ben uye olmadigim icin yazamadim. Gereksiz konular gecmis eger uyeligi olan var ise TT de benim adima konuyu okuyup oraya uyeligim olmadigindan yazamadigimi yazarsa sevinirim.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kör noktada kalmış 106 buyuk ihtimal verilmiş sadakan varmış

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş Navi'de Tokyo Drift'i izliyomuş galiba.