Araç Kaplama ?

ottoman06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç kaplama işi seçtiğiniz renk e göre fiyat değişecektir minumum fiyat 1000 tl den başlar ... Bu işde işcilik çok önemlidir bunu unutmayın

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Kullandığın malzemeye göre 300 ile 2500 tl arası değişmekde.
Bunda renk faktörü ve kalitesi çok önemli. Eğer araçda renk değişimi yapmayacaksan trafikte sıkıntı olmaz. Fakat renk değişkliği yapacak ise. Kaplama yaptırdığın yerden fatura alıp, 80 tl 'ye ruhsata işletebilirsin.
Antalya'da tanıdıklar var. Düşünürsen yardımcı olurum..
Önemli farktörlerden birisi ise işçilik..

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Kullandığın malzemeye göre 300 ile 2500 tl arası değişmekde.
Bunda renk faktörü ve kalitesi çok önemli. Eğer araçda renk değişimi yapmayacaksan trafikte sıkıntı olmaz. Fakat renk değişkliği yapacak ise. Kaplama yaptırdığın yerden fatura alıp, 80 tl 'ye ruhsata işletebilirsin.
Antalya'da tanıdıklar var. Düşünürsen yardımcı olurum..
Önemli farktörlerden birisi ise işçilik..

Eyvallah reis ben şahsın boğazını az daha sıkayım pes ederse:aytuğseni ararım 500'e filan ortahal bir işçilik kurtarır beni:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bu kaplama işi sadece tamponlara yapılabiliyor mu diye sorasım geldi hımm gerçi malzemesi farklı olduğundan hiç yapılamıyor da olabilir galibahımm

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlısı diyelim o zaman..

Eyvallah Kardeşim:eyvArada rotayı bu tarafa kırıverirsen haber ediverde bir nargile içelim memleket vede kaplama meselelerini çözelim özledik muhabbetinizi şahsen:cool:

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kaplama işi sadece tamponlara yapılabiliyor mu diye sorasım geldi hımm gerçi malzemesi farklı olduğundan hiç yapılamıyor da olabilir galibahımm

Pürüzsüz yüzeyi olan her yere kaplama yapılabilir.

Örnek PeRi 261, ön tampon, iç havalandırma ızgaraları, bagaj kapağı üstü, dış kapı çıtaları.... v.b .

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Kardeşim:eyvArada rotayı bu tarafa kırıverirsen haber ediverde bir nargile içelim memleket vede kaplama meselelerini çözelim özledik muhabbetinizi şahsen:cool:

İnşallah.. En kısa zamanda görüşelim.. Bu aralar dövme yaptırıyorum. :) Onunla uğraşıyorum bende özledim muhabbeti.. :eyv

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
İnşallah.. En kısa zamanda görüşelim.. Bu aralar dövme yaptırıyorum. :) Onunla uğraşıyorum bende özledim muhabbeti.. :eyv

Dövme cenneti bizim buradaydı:)merak ettim figürü şimdi:cool:Ayrıca dövme yaptırmak nargile içmeye engel değilki:aytuğOttoman'da harika yapıyorlar bizim hayırsızıda bir arayayımda mini bir buluşma yapalım valla yolda görsek tanımayacağız birbirimizi ara çok uzadıhehe

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dövme cenneti bizim buradaydı:)merak ettim figürü şimdi:cool:Ayrıca dövme yaptırmak nargile içmeye engel değilki:aytuğOttoman'da harika yapıyorlar bizim hayırsızıda bir arayayımda mini bir buluşma yapalım valla yolda görsek tanımayacağız birbirimizi ara çok uzadıhehe

Abi ben antika adamım.. :) Kızımın doğum günü için, kara kalem portresini yaptırıyorum..birthday Yapan arkadaşda çok başarılı, Dünya yarışmalarında derece yapmış biri..
Portre olunca seanslar çok uzun sürüyor.. ve hergün gidiyorum.. :) ama 15 gün rahatım.. 15 gün boyunca akşam 19:00 sonrası boşum.. :eyv