Araç marş basıyor ama zor çalışıyor acil yardım

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manyetik kaptör arızası geçmiş olsun güzel fiyat . Kablosu değişmedi sanırım olsun . Bir daha sıkıntı açmaz umarım güle güle kullanın.

Kablosu değişmedi herhalde bilemiyorum ben vizelere çalışıyordum babam götürdü arabayı :) Teşekkürler inşallah sizin sorunda çözülür :)

ŞAHİN44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FİKİR OLSUN DİYE YAZIYORUM........... symbolüm var benzer arıza bende yaşadım yıllardır 2. marşı görmeyen arabam sabahları önce zor sonra çok zor çalışmaya başladı. bilgisayara bağlattım krank mili sensör arızası çıktı... önce sanayide yaptırırım dedim sırayla iki ayrı renault parçacısından 2 tane sensör aldım. ikisindede orjınal renault mais yazıyordu. am ikiside çakma çıktı...zorda olsa çalışan arabam hiç çalışmaz oldu. sanayide çalıştı eve getirdim bir daha çalışmadı çekici ile özel renault servisi götürdüm orjınal sensör (kod çok önemli) ve soket kablo değişti... sorunum çözüldü.. çok şükür... ağustos 2015 toplam fiyat 136TL.... elektronik arızayı asla sanayide yaptırmam artık...mutlaka özelde olsa servis... sanayi ustaları daha pahalıya geliyor.

Atakantan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Slm Bazen uzun sure kalinca 3 . 5 saat ve aksam birakip sabah marş yapınca marş basıyor ama çalışmıyor bu beni gıcık ediyor..
Manyetik koptir ( gransensörü) değistim immolizer baktirdim anahtarciya baktirdim yok olmadi yine surekli soğukken uzun sure bir gun veya 3.5 saat yine ayni çalişmiyor.
Ama ışin ilginç tarafı vurdurunca anin da çalışiyor ve stop et tekrar bas bu sefer çalışıyor.. lutfen yardim arkadaslar