Araca Sunroof Açtırma

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim açıklayıcı oldu kafada bazı şeyler netleştı hayırlısı diyelim o zaman nargile halk arasında şıpadak deriz buna pratik gerçekten düşündümde dogru tercih aslında :)

RC Burakcarisma

Burak SIRTMAÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kelebek sunroof bence tercih etme. Almışken hem kelebek hem tam açılabilen manuel sunroof uydurmaya çalış.
Bendede kelebek açılan sunrooflardan var. Maddiyat el verdiğinde tam açılır manuele geçmek istiyorum.
Bununla beraber orjinalinde sunroof yoksa tavanınızı kestirmenizi tavsiye etmem...
Tam açılabilen manuel sunroofta olabilir dediğiniz mantıklı :) Bende sıfır ir aracın tavanının kesilmesini istemiyorum ama babamda sunroof istiyor sadece düzgün ustasını bulma konusunda tereddütleri var :)

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam açılabilen manuel sunroofta olabilir dediğiniz mantıklı :) Bende sıfır ir aracın tavanının kesilmesini istemiyorum ama babamda sunroof istiyor sadece düzgün ustasını bulma konusunda tereddütleri var :)

O zaman manuel tam açılıra yoğunlaşın derim.
İnsan bir yerden sonra komple açılsaydı keşke diyor :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla manuel sunroof için o tavanı deldirmene değmez bencede webastonun güzel ürünleri var yapacak adam sağlam olduktan sonra hiçbir sunroofda sorun yaşamazsın ki yeterki sen ustayı bul

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç arazide kullanılıcaksa cukur vs maruz kalıp sert bir şekilde sanroof kızıgında zedelenme yapar belki açık konumda düşüncesiylede şipadak şeklinde kullanışlı olur sorunsuzca binilir :)

RC Burakcarisma

Burak SIRTMAÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla manuel sunroof için o tavanı deldirmene değmez bencede webastonun güzel ürünleri var yapacak adam sağlam olduktan sonra hiçbir sunroofda sorun yaşamazsın ki yeterki sen ustayı bul

İşte ustasını bulmak sorun Emre abi ama manuel olacak sunroof :) Elektronik sunroofların kızaklarıydı motoruydu ayaklarıydı falan epey zımbırtısı var bizim istediğimiz olay ne kadar az teferruat o kadar az sorun :)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haklılık payı var bizim levend var şirkette yıllardır sorunsuz çalsıyor elemanlar oldukçada hor kullanıyor arıza vs yok onlarda da aynı teknik usta işine yogunlaşmak lazım :eyv

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vay bee benim gibi düşünenlerde varmış ne kadar özellik o kadar sorun ;)yalnız orjinalinde bu tertibat elektiriklide olsa olması lazım yoksa uydurmayla randıman vermez düşüncesindeyim kışın aracın paspaslarını su içinde görmek sinir bozucu olabiliyor. artı kar suyu iğne deliğinden geçer onuda geçtim mikroskobik delikten girer içeri.tavanda yapılan işlemlerin iyi işçillik olması gerekli 1000 lira rakamıda parçasıyla beraber diyorsanız düşük bi rakam işçiliği kaliteli bi yer bu işlemi binliraya baştan sağma yapar söyleyim :)

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla sizdeki iyi cesaret. sıfır araba alacaksınız ve tavanı kestireceksiniz. bu benim kesinlikle yaptırmayacağım bir şey.. hatta donanım listesinde sunroof olsa bile şüphelerim olabiliyor. yok su kaçırır yok arıza yapar.. hiç uğraşmak istemeyeceğim şeyler .. kimisi de sunroofsuz yapamıyor :)

neyse yaptırırsanız şimdiden hayırlı olsun. umarım pişman edecek sorunlar yaşatmaz.