Araca Yüklenmek...

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 Megane Coupe RXİ

Arkadaşlar ışıklarda bazen zorluyorum arabayı, 3 veya 4'e kadar yüksek devirlerde gidiyorum ve nefes aldırmıyorum arabaya.

Fakat bu durumdan hemen sonra aracımın içerisine çok hafif bi yanık kokusu geliyor, bu normal mi sizce :)

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ara sıra zorluyorum ama hiç koku duymadım ama mantıgım normaldir diyo :aytuğ

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
12-13 yaşında araba kullanıyorsunuz bence gayet normal bi durum çok sıkıştrdıgınızda yağ basıncı artar ve çıkabildiği ilk yerden conta, keçe gibi blok dışına çıkar motor sıcaklığıyla da çıkan yag yanar buharlaşır (alev alev bir yanma değil bu tabiki :)) oda araç içinde hafif bir yag yanıgı kokusu bırakabilr :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Gayet normal başarılarınızın devamını dilerim bu arada:aytuğ

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Gayet normal başarılarınızın devamını dilerim bu arada:aytuğ

Yok abi ya ne başarısı, ben hıza kesinlikle karşıyım, sadece ışıklarda kendimi tutamıyorum :D kendimi tutsam arabayı tutamıyorum :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yok abi ya ne başarısı, ben hıza kesinlikle karşıyım, sadece ışıklarda kendimi tutamıyorum :D kendimi tutsam arabayı tutamıyorum :)

Drag'cı ruhum var diyorsun yani:cool:e gel harcama kendini 4 tekerde:aytuğalalım sana sıkı bir makina hem tarz değişikliği olur ıslık

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babamın focusta da alıyorum onu :) benim araç otomatik olunca o hazzı çok yaşayamıyorum babamın arabasında o duygularımı köreltiyorum veriyorum gazı ortalık yanık kokusu :) hiç düşünmedim ne diye aslında :)

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babamın focusta da alıyorum onu :) benim araç otomatik olunca o hazzı çok yaşayamıyorum babamın arabasında o duygularımı köreltiyorum veriyorum gazı ortalık yanık kokusu :) hiç düşünmedim ne diye aslında :)

aksi bir mesaj gelmediği sürece yaşadıklarımız normal gözüküyor :) merak ettim, baban da yanında mı sen o duygularını köreltirken :D

Drag'cı ruhum var diyorsun yani:cool:e gel harcama kendini 4 tekerde:aytuğalalım sana sıkı bir makina hem tarz değişikliği olur ıslık

yok abi yemez, hız korkum var benim :D

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) :) yok adamın haberi yok :) bazen annem oluyor.annemin babama dediği şeyler burak kullanırken arabadan ses geliyor diyoo :):) geçen 50 liralık gaz almış bugün bitti :) 160 km olmuş :) anlamıştır adam ama bişey demez sağolsun :)