Aracı olan herkes 20 TL ödeyecek!

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef yine mantık dışı bir uygulama. Otomobil üreticileri bir yerlerini yırtıyor araç çalınmasını engelleyebilmek için hala son teknoloji araçlar şebekelerce çalınıyor dandik bir çip mi engelleyecekmiş :pislik daha kanunu çıkmadan çipin nereye takılacağını duyuyoruz çalacak olan adam eşşek değil ya 100 m gidip çipleri söker dalga geçmek isterse de çipi bir hıyara bağlar sonra yoluna devam eder :asabi

Mantığa bu kadar aykırı olan bir uygulama bir de insan haklarına aykırı hiç bir devlet insanların her adımını bilme hakkına sahip olamaz, böyle bir uygulama gelse ben kesinlikle karşı çıkarım o çipi uyduranlar kendi uygun yerlerine taksınlar parasını ben veririm....

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ödediklerimiz yetmiyor mu ?

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama söküln bir parçaya takılacak :)
Mesela Rolling yapılacağı zaman chipli plakayı sök , app tak , hızını yap :)
Benim işime geliyor , ortalaama yakıt davasına alıştım :D

Saten R-11 GTS alacam , onun gaz ayarını da kısık yaptırırım qw

o plaka aracin icinde olcak gene hizini bulacaklar . o yuzden anca kalktigin yere birak sonra geri gel al git evine :D yok abi bunu yapamazlar ya kac milyon tane arac var bide millet isyan eder boyle sacmalik mi olur yeter artik ne bu cektigmiz

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o plaka aracin icinde olcak gene hizini bulacaklar . o yuzden anca kalktigin yere birak sonra geri gel al git evine :D yok abi bunu yapamazlar ya kac milyon tane arac var bide millet isyan eder boyle sacmalik mi olur yeter artik ne bu cektigmiz
yaparlar yaparlarrr kuzu kuzu razı oluruz bızde daha durrr bakalım neler olacak Arabanın yakıtından sıkayet edıyozda MTV Sıgorta kasko Trafık cezaları bence yakıttan daha cok can yakıyor

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çipi araca deil bize takıyolar yani.. hırsız ben olsam plakayı sokak köpeğine bağlarım. arasın dursunlar artık artık :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
İlla arabayı satıp bisikletemi binelim

azoist

Emre KISA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hırsızlığa başlıyorum arkadaş çete kurmak gerek onlarca arabayı aynı anda çalarsam sanırım sistemleri çöker. Google Facebook un milyonlarca gireni olmasına rağmen çökmeyen bir alt yapısı varken devlet siteleri genelde kitlenmekde. birden fazla araç çalınınca sistem kafayı yer . Bu sayede araç sahipleride yırtar yalnız şartım var içeri girersem bana bakcanız :D .

purmol

Bilgi Girilmemiş
Radar olmayan yerde hız yaparsanız bu chip sayesinde kaç km hızla gittiğiniz sistemde görünecek ve anında ceza kesilecek...

Yazacağım şey hemen hemen buydu . Asıl muhabbet hırsızlık falan değil . Sanki araç çalınınca kendileri ödüyor parasını . Asıl amaç hız limitini aşanlar a yağdırabildikleri kadar ceza yağdırıcaklar çakallıkta üstlerine yok .

Hangi millet isyan edicek ? :) Türkiye de isyan edecek adam varmı ?