Aracı şeffaf folyo ile kaplatma

haydangeliphuyagidenyolcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese güzel günler diliyorum. Merak ettiğim konu şu; aracım 2014 icon ve siyah. Tavanı ve ön kaputu sırf şu kuş pislemelerinden ve ağaçlardan dökülen küçük reçine gibi lekelerden korumak istiyorum. Özellikle kuş pisliğinden dolayı tavanda bir iki tane leke kaldı. Bu durum gerçekten sinirimi bozdu ve aracımın tavanıyla kaputunu şeffaf folyo ile kaplatmaya karar verdim.

Tanıdık vesilesiyle birisini buldum 3 yıl garanti verdi. Bu folyonun yapım işlemi, zararı ya da faydaları hakkında bilgi sahibi olanlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim. Çok canımı sıkmaya başladı çünkü.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , Yaptırmak istediğiniz bu şeffaf folyo ilk yıllar çok güzel duracaktır. ancak güneşin zararlı ışınlarından dolayı zamanla sararmaya maruz kalacaktır. Ama yinede karar sizin . Aracınız kazasız belasız sürüşler dilerim. Keyifli forumlar.

haydangeliphuyagidenyolcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte mehmet bey gerçekten kararsızlık durumu var. Artılarını ve eksilerini iyi hesap etmek lazım. O folyonun ömrü filan ne kadardır, kuş pisliği vs gibi lekelere çözüm olur mu, bana böyle detaylı bilgilendirmeler lazım.

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaliteli 3m folyaya hic birsey olmaz sararmaz, ha ama gider normal naylon folya yaptirirsaniz tabiyki sararir.