Aracim nasil men olur ?

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baya oldu olay olali ama forumda gezinirken denk geldim aciyim bakalim dedim. Polis cevirdi 3 hafta filan oldu araci sorgulatti aracin trafikten men olmus dedi ama muayenesi var sigortasi var , arac sahibi kimse gitsin duzelttirsin dedi. tuvturku aradim araciniz muayeneli dedi. noterden ogreniliyormus galiba men olup olmadigi gittim notere bakabilirmisiniz dedim sagolsunlar baktilar, men olmus dediler... niye olmustur dedim arac gec muayene filan mi oldu dedi evet dedim iki gun gec oldu, ondandir muhtemelen dediler ciktim. boyle sacma bi is gormedim bunlarin sistemine benim yaptigim muayene gecmiyor mu ? hem gec yaptirmanin cezasini oduyoruz hem iki gun icin trafikten men ediyorlar sacmalik.

tolga77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araciniz ile cam filmi, app plaka veya buna benzer arac uzerinde degisiklik sebebiyle ceza yediniz mi?

Ornegin cam filmi yuzuznden ceza yerseniz, 8 gun icinde arac men olur, filmi sokturup trafik subeye gostermeniz ve men islemini kaldirmaniz gerekir.

Muyane gecikme, ya da muayene kalma sebebiyle men islemi olmaz diye biliyorum.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne app plaka ne xenon ne cam filmi hicbisey yok aracta sadece gec muayene olmus bu kadar

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free