ARACIMA LPG TAKTIRDIM (AKL) Resimli

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben hiç benzinle kullanmıyorum. Muhtemelen benden önceki sahibi de kullanmamıştır.

musto44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar simdilik cok memnunum. Insallah ariza falanda yapmaz agiz tadiyla binerim :)

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustanın işçiliği iyiyse korkma hiç bişey olmaz

bekirkayar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu konuyu bende cok arastırdım egerkı lpg ayarı duzgunse ve bakımlarınızı aksatmıyorsanız ayrıca subap ayarı otomatık olmayan arac modellerınde 30.000 km de subap ayar kontrolu yaptırıyorsanız sorunsuzca bınersınız. su anda ben lpg ıle mınımum 11 km yol gıdıyorum lıtre bası

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
reno motorunda lpg gidiyor illa sıkıntı çıkarıyor ama sıkıntı çıkarana kadar fazlası ile masrafını çıkarmış oluyor. Ama yeterki bakımlarını ihmal etmeyin Allah korusun sonuçta sonradan montaj ustalık önemli siz tedbiri elden bırakmayın.

cihanozturk.888@gmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lpg tabikide motora zarar veriyor. Çünkü yapılan motor benzine göre tasarlanmış. En iyi verimi benzinde alırsınız. Lpg montajından sonra aracı haftada bir kez benzinde kullanın arkadaşlar.

paşazade

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun... peki performansında herhangi bir düşüş oldu mu ?

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar simdilik cok memnunum. Insallah ariza falanda yapmaz agiz tadiyla binerim :)

Aracınıza taktırdığınız lpg sistemi 10 ay'a gelmiş.Geçen zaman sürecinde kullanımla ilgili izlenimlerini paylaşırsanız iyi olur kanısındayım.Montaj bedeli ve kaç lt tank takıldığı ve montajı hakkında bilgilendirme yaparsanız yaptırmak isteyenlere klavuz olursunuz.İyi akşamlar.